Szovjet cirkálók

Több
3 éve 9 hónapja #64162 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Én zászlókra költöttem a pontokat és nincs meg a Mikoyan. Az én véleményem az, hogy nem. Ha megvan a Kirov, majdnem ugyanaz a két hajó csak a Kirovnak 3 ágyús tornyai vannak, tehát több mint a Mikoyannak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zsola0806

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64163 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Minden ládát megszereztél? Mert elvileg 60 ládát lehet szerezni amivel legrosszabb lehetőségként is 300 tokent jelent, ergo megvan a mikoyav. (nekem 860 token jött össze, vagyis asszem 40-45 token híreknél lévő ajándék token volt)
Amúgy a hajóra költeni külön... hát, t5-ös, nem nagy szám szerintem, torprange 4km, szabvány orosz torpedók (rövid táv, de jó dmg érték), papír, de nem csoda, hisz light cruiser, ágyúja nem annyira rossz, 180mm-es, 2. legnagyobb cirkáló kaliber asszem t5-ben. De max funolásra használható szerintem, én valszeg elő se veszem, míg nem kell szenet leszedni róla majd :dry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zsola0806

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64178 Írta: zsola0806
zsola0806 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Értem, köszi mindenkinek. :) A videó szerint elég jó, de én is attól tartok, hogy sose venném elő. A ládák sajnos meg már nem lesznek meg, annyit nem tudok játszani és most olvastam, hogy 3 nap múlva kiveszik a feladatokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.