Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 96 vendég és nincs tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Szovjet cirkálók

Szovjet cirkálók 3 hónapja 3 hete #44729

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 439
BigaC beküldte:
Enterprise rámszállt
:whistle:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: Szete58, BigaC, Jaszon

Szovjet cirkálók 3 hónapja 2 hete #44823

• GaiusHun [HHRHA]
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1265
hehhe... pont egy Kutuzov-ra?????? :lol: :evil: :woohoo:
Köszönetet mondtak: vonKurz

Szovjet cirkálók 3 hónapja 2 hete #44828

• vonKurz
  • vonKurz profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1082
GaiusHun beküldte:
hehhe... pont egy Kutuzov-ra?????? :lol: :evil: :woohoo:

látszik kinek van CV-je :)
Köszönetet mondtak: GaiusHun

Szovjet cirkálók 1 hónapja 1 órája #47848

• BigaC [T-F-K]
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1575
Első kör a Moszkviccsal, van még mit javulni, de szerintem szeretni fogom.

shot-17.12.16_22.04.26-0868.jpg
Köszönetet mondtak: Szete58, Rallyefan81, Jaszon

Szovjet cirkálók 4 napja 4 órája #49235

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 459
Nos, kihuztam ezt a Moskvat, de eddig nem lettunk baratok. Ez az a hajo, amiben nem sok fantaziat talaltam eddig. 9 agyu, nincs torpedo, lassan fordul. Ma peldaul egy Des Moines megevett 1v1 pvp-ben, nem jo ez igy. A skillezes es az upgradeles altalanos, nem azzal van a gond szerintem, illetve 19-es benne a kapitany. Jo moszkvasok adhatnanak par tippet ehhez a hajohoz.

Szovjet cirkálók 4 napja 3 órája #49237

• BigaC [T-F-K]
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
Mydgard beküldte:
Nos, kihuztam ezt a Moskvat, de eddig nem lettunk baratok. Ez az a hajo, amiben nem sok fantaziat talaltam eddig. 9 agyu, nincs torpedo, lassan fordul. Ma peldaul egy Des Moines megevett 1v1 pvp-ben, nem jo ez igy. A skillezes es az upgradeles altalanos, nem azzal van a gond szerintem, illetve 19-es benne a kapitany. Jo moszkvasok adhatnanak par tippet ehhez a hajohoz.

jónak nem nevezném magam, de csatahajósan játszom vele. nem teljesen szembe, kicsit oldalazva gurulok, tolatgatok vele, közben főleg gyújtok. de még oldalát mutató BB-ket is meg lehet kínálni AP-vel. cirkálóknak sem szabad oldalt mutatni, DM-nek pláne, viszont ha hegyes szögben vagy felé, nem nagyon tud kárt tenni. meglepő másodlagosai vannak, 6km feletti lőtáv, szóval rombolókat is jó vele hajkurászni, a lövedék kezdősebessége szovjetesen magas+radar.

Szovjet cirkálók 4 napja 2 órája #49238

• Campista
  • Campista profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz II
  • Köszönetek száma: 3
Biga ezt mondanám Én is

Szovjet cirkálók 4 napja 2 órája #49239

• DragonZ [HNF]
  • DragonZ profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 361
Hogy egy kicsit ellentmondjak:)

A Moskva az egy támogató hajó , nem dd-t kergetni, nem másodlagosra húzni, hanem full AA-ra húzni.

Az ,hogy van radarja nem azt jelenti, hogy be kell menni vele a capekhez, távolságot tartani vele és kihasználni a játékban a leggyorsabb lövedékeket és a nagy lőtávot ( 22.6 km ) .

Jól gyújt aránylag és ha már letisztázodott, hogy ki merre hova , akkor szépen be lehet vele menni sűrűjébe, de csak orrból harcolva.
Én java rész kláncsatán használtam , randomban egyedül nem ajánlatos vele tolni, nekem legalábbis csatahajót védve , támogatva vannak vele jó tapasztalataim.
Köszönetet mondtak: leopardusz, Jaszon

Szovjet cirkálók 3 napja 19 órája #49249

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 459
Nekem a Hindenburg az etalon, jo agyuk, jo AA, 2x4 torpedo, troll armor, ez illeszkedik a vehemensebb, rambozos stilusomhoz, ez a Moskva abszolut nem passzol hozza. Szegyen szemre, 6 csatabol meg egy killem sincs vele...

Szovjet cirkálók 3 napja 11 órája #49264

• BigaC [T-F-K]
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
DragonZ beküldte:
Hogy egy kicsit ellentmondjak:)

A Moskva az egy támogató hajó , nem dd-t kergetni, nem másodlagosra húzni, hanem full AA-ra húzni.

Az ,hogy van radarja nem azt jelenti, hogy be kell menni vele a capekhez, távolságot tartani vele és kihasználni a játékban a leggyorsabb lövedékeket és a nagy lőtávot ( 22.6 km ) .

Jól gyújt aránylag és ha már letisztázodott, hogy ki merre hova , akkor szépen be lehet vele menni sűrűjébe, de csak orrból harcolva.
Én java rész kláncsatán használtam , randomban egyedül nem ajánlatos vele tolni, nekem legalábbis csatahajót védve , támogatva vannak vele jó tapasztalataim.

Nincs itt ellentmondás :), gyújtogatni én is messziről gyújtok, de jó, hogy hangsúlyoztad a lőtávot. Másodlagosra én sem húztam, azt hiszem alapból is elég jó a lőtávja - nem kifejezetten rombolóvadászatra gondoltam, hanem ha olyan a helyzet, a rombolók is félhetnek (ilyenkor szerintem nem is annyira a radar, hanem a lapos nagy sebességű lövedékek az igazán ütősek). Középtávon lehetőleg fedezékben, csapatban, oldalazva sok sebzést be lehet vinni. Ha sikerül olyan helyzetbe kerülni, hogy az ellen BB nem (csak) rád figyel és oldalt áll, durvák tudnak lenni a 220-as AP lövedékek. 100K sebzés átlagos a Moszkvával, ha az elején nem szúrja el az ember. Torpedó persze, hogy hiányzik, de akkor már OP lenne a hajó :)
Egyébként a kicsit csatahajósan játszani természetesen nem azt jelenti, hogy a Moszkva csatahajó lenne :) Mérete és fordulékonysága viszont BB-s, tehát ezt figyelembe kell venni.
Én személy szerint a DM-et jobban szeretem, de nekem a DM sokkal jobban helyzetfüggő, a Moszkvával stabilabb köröket megyek, ilyen szempontból a Hindihez jobban hasonlít.

Szovjet cirkálók 3 napja 10 órája #49265

• BAGETT [TEAM]
  • BAGETT profilkép
  • TÁVOL
  • Hajómester
  • Köszönetek száma: 82
Nincs Moszkvicsom és nem is nagyon lesz, de ellenfélként azt kell mondjam, a DM megeszi ha hagyod hogy kihasználja a DPM-jét. Ha szembe álltok egymással csak átvált HE-re és abban ő a jobb. Ha az oldaladat mutatod, akkor még gyorsabban vége lesz. Szóval ha lehet akkor inkább rohand le, gyakorlatilag az egész középső része citadella, ha azt elkapod akkor pár lövéssel kiiktatható. Csatahajók még szemből is ellövik. A másik lehetőség a távolsági harc, abban is a Moszkvics szokott győzni. Montival se szeretem annyira lőni, nem nagyon ad citadellát messziről, még akkor se ha oldalba kapom. Vicces de a Yamato oldalról könnyebb célpont :cheer:
Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások