Szovjet cirkálók

Több
8 éve 1 hete #18864 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

stevedoki írta: 3.-as orosz Boga valóban jobbnak tűnik a St Luis-nál, de hogy kakaó ebben sincs sok... Jó hogy csak 7000TP kell vele. 4.-es miért annyira rossz szerintetek? (Nem tudok semmit, 4hét után ma tértem vissza WoW's-ba)


Nem rossz lyány a Szvetlána, sőt nem is rosszlyány, csak éppen tartani kell neki a fiúktól, pláne a nagyfiúktól a kartávolságot, ahogyan azt a kölni főpolgármester asszony is ajánlotta... ha valaki bejön a várókörbe, nem örülni kell, hanem hátrafelé oldalogni inkább, nehogy a közelünkbe érjen, és gyújtogatni ezerrel. Jó hajó az, majdnem olyan jó, mint a hármas kistestvére... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete - 8 éve 1 hete #18867 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Jó a Szvetyi nagyon, 41K sebzés és 1.3 kill az átlagom vele, ami nálam jónak számít :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hete BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #18906 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Üdv Néktek!

Azt szeretném kérdezni, hogy melyiket éri meg jobban megtartani, az orosz ágból? Rombolót, vagy cirkálót?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #18908 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
mindkettőt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #18919 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Őszinte leszek, a ruszki hajók, legalábbis 5-ös szinttől jól néznek ki (az én meglátásom szerint). Eddig pedig azt tapasztaltam, hogy amelyik hajó jól néz ki, az tarol is. Bár a rombolózás eddig nem ment túl jól, mondjuk ennek oka, hogy folyton torpedókat akarok szórni és mint tudjuk a ruszki csónakok erre nem igazán jók. A Kamikaze osztállyal eddig összesen egy kört mentem amiből nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de tetszett.

Még kész szerencse, hogy van két üres dokkom. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #18920 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Rombolókból nekem a Gnevnij és a Kiev tetszett.
Velük gunship-et kell játszani, és ha megnézed az örömködőben korábbi Kiev csatákat, igencsak tudnak szórni. (3x3 139mm).
Viszont a következő a Taskhent-en már lesz 8km-re bővíthető torpedó, akkor már azzal is lehet torpedózgatni.

Cirkálóból a Szvetlánánál tartok, azt tetszik, illetve van egy Kutuzov-om. Első héten nagyon jókat mentem vele, de mostanában gyakran berak legkisebb tiernek, és nem sokáig húzom :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.