Brit cirkálók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hete #36931 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A ranked egyetlen pozitivuma hogy ezt is kfejlesztettem
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #36956 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
grat, de sajnos nagy visszalépés, illetve helyben lépés a Fiji után

Gyakorlatilag ua. a fegyverzet, lőtáv, csak tier 8-9-10- ben

nekem még stock, és nagy nem vicces a 14 km -es alap lőtáv :sick:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #36965 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Ja kevésbé fordulékony viszont 9km-es láthatóság kapitánnyal. T8ban nem rossz egy cirkálótól:)
- kedvenc hajóm
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37038 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Megvallom őszintén az Edinburg egy olyan essünk túl rajta hajó.....lehet vele szép köröket menni,..... de.... nagyon térkép, helyzet és alkalom függő hajócska.
Hátrányairól már beszéltünk :P lassú újratöltés, lassú toronyforgás, lassú gyorsulás és megállás... és a két köd használat között jócskán van idő, és biza addig életben is kell maradni...:woohoo: nah..ez csak pár apróság :sick: :silly: :whistle:

ui: megint egy tökéletesen világtalan csapat, mert foglalni, minek azt....




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37048 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

GaiusHun írta: Megvallom őszintén az Edinburg egy olyan essünk túl rajta hajó.....lehet vele szép köröket menni,..... de.... nagyon térkép, helyzet és alkalom függő hajócska.
Hátrányairól már beszéltünk :P lassú újratöltés, lassú toronyforgás, lassú gyorsulás és megállás... és a két köd használat között jócskán van idő,


újratoltestol a terkep/helyzet stb -ig minden ugyanaz mint a Fijinél, amelyik jo hajocska ugye :)

a "jocskan van idő" az meg 144-106 mp, 38 másodpercről beszélünk, meg 9km spot távról...

megtartom, mert remélhetőleg visszamegy a ranked tier8-ba, persze a Chapi is marad a 12km radarjával :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37195 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
...a királynő nevében :P tegyük hozzá, hogy az ellenfél csapata nem volt toppon, hitetlen módon most napokig nyerő széria volt :sick: :lol:

A sebzés azért alacsony, mivel magam is játszom rombolókkal, így jól tudom, mit jelent egy rombolónak cap körre menni, és milyen érzés mikor a sok nagy arc cserben hagy, miközben sziget mögött lapul. Nah, a teljesség kedvéért én is ezt tettem, de úgy, hogy végig fedeztem a cap kört, így a mi rombolónk túlélési esélyeit nagyban növelve. Ennek az ellenfél két rombolója kevésbé örült...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, vonKurz, leopardusz, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.