Brit cirkálók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #42128 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
megállsz füstölsz tüzelsz(lehetöleg valami sziget takarásában és tili-tolizol a füstben)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42134 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Akkor nem az én ágam lesz, habár leadnernél ezt megszoktam

végre nyertünk...








Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42183 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Na erre mit mondjak.... a táplálék lánc alján voltam, és top elsőként végeztem... úgy süllyedtek el mint a parancsolat.... de a Fiji, az Fiji. Nem bántam meg, hogy megtartottam és saját kapitányt kapott.





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42312 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Volt az a küldi, 40K sebzés cirkálókba, 200 ribbon, top 3 sebzésben... hát bazd, véletlenül sem jött össze
Az egyik ellenfelem egy magyar játékos volt a HUN-T klánból. Neki csak annyit üzenek, soha nem harcoljon Neptun-al az oldalát mutatva. A párharcunkat kétszeres HP fölénnyel kezdte, minden ágyúval vadul tüzelve. Én viszont szembe hajóztam vele, végig csak az orr ágyúkra hagyatkozva. Én is sebződtem de alig, ő meg nyelte a citákat...és bumm...

Jahh.. küldi, 40k sebzés cirkálókba- pipa; 200 ribbon-pipa; top 3 sebző, lövésem sincs, a wg nem kötötte az orromra..... de top xp... ennyi...






Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #42317 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Csak annyi a macera a küldivel, hogy JAPÁNNAL kell csinálni, én is benéztem, Grobe-val összejött a 3 feltétel, de a 4. legfontosabb nem... (jó, hogy a legalsó sorban van írva, hogy véletlenül se vegyük észre -.-"

Habár ha azt nézem ,hogy a történelmi alapja az, hogy amcsi flottát a japán elverte az adott területen, akkor van értelme, csak ne az apró betűs résznél írnák ki
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42319 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Grievous írta: Csak annyi a macera a küldivel, hogy JAPÁNNAL kell csinálni, én is benéztem, Grobe-val összejött a 3 feltétel, de a 4. legfontosabb nem... (jó, hogy a legalsó sorban van írva, hogy véletlenül se vegyük észre -.-"

Habár ha azt nézem ,hogy a történelmi alapja az, hogy amcsi flottát a japán elverte az adott területen, akkor van értelme, csak ne az apró betűs résznél írnák ki


Hát erre az Ibuki alkalmatlan volt, izumo dettó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.