Francia cirkálók

Több
6 éve 3 hete #51492 Írta: turanblut
turanblut válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Hát nekem ez a hajó vette el a kedvem a game-től (a csatahajós sz****-ok mellett :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #51497 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Hmmm, annyi más játék van, remélem, valamelyikben csak összefutunk! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 2 hete #51551 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Na ez az igazi fun hajó.







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #51577 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Meg volt az első pár kör a Saint-Louis-al(kép nincs mert kivágott a játék a második után :angry: )eddig tetszik,70k damage átlag meg volt vele de még szoknom kell ;) Az álca modul helyet viszont a kormánymódosítás került rá mert elégé lomha a mozgása :whistle: és a töltésgyorsítás ment mellé,így 18.3 km a lőtáv és 8.8 mp a töltés idő ami szerintem nem olyan rossz.A lövegek eddig elég pontosnak tűnek és elég ütősek is(5 citadellát sikerült kiosztanom 2 meccs alatt)légvédelme 67 pontos,semmilyen fejlesztés nincs rajta(se modul se skill)Jöhet a végső cél:IV Henry :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #51663 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Továbbra is tetszik :cheer: jó kis ladik :P Zászlóval+engine boost-al 40 csomós a sebessége a rombik nem is örülnek neki :lol:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #51800 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Időközben befutott az Algerie is, hát ez már stock állapotban is tetszik. Nagyon jó kis köröket lehet menni vele.
Az egyik csatában lemming train volt nálunk, és én voltam az utóvéd, mert a CV-nk későn indult el a többiek után. Egy ellenfél Algerie végig próbált kiszedni, egyszer pedig 2 BB is rám fókuszált, de túléltem a csatát, 3 killel (köztük az engem követő Algerie - belefutot az egyik időnként hátrafelé eleresztett torpedókba). Közben a bázisunkon is sikerült nullázni egy füstben álló Akizuki foglalását úgy 50%-ról, mert folyamatosan lőtt, így a 3. salvomból sikerült belőni, hogy pontosan hol van :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.334 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.