Japán cirkálók

Több
4 éve 4 hónapja #61514 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Kaptam 50%-os kupont ATAGO-ra
Érdemes beruházni egy ilyen hajóra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61515 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ha van hajó, amelyre érdemes beruházni, az az Atago. De hallgass meg másokat is ez ügyben!
Summa: +
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61520 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nekem sajna csak Takao van meg, Arpeggio eventről, de gyakorlatilag ugyanaz a két hajó annyi különbséggel, hogy a festése nem számít camonak és reward típusú hajó, nem prém, így creditet nem hozol azzal Atagoval ellentétben.

Na szóval, annyira sok köröm nincs vele, annak okán, hogy nem ekresek vele többet, mint sima t8-assal, de azért van pár kör ilt clan battleben is vittem mikor nyáron volt t8-asokkal. Nem rossz, toronyforgás tipikusan japános, szóval lassúnak érződik és néha az is, ilt a toronyelrendezés is kicsit "suta", de elég jó, ennek ellenére is, ja meg a torpedók, 10km-esek és a a japán CA-k 99%-ához képest jobb a torpindítási szöget, nem csak hátra tudsz, hanem előre fele is.
Csak annyi, hogy érzésre kormánylapát sérülékenységét örökölte mogamitól, nálam az folyamat vesztette egy lövésre a kormánylapátját vagy a motorját folyamat, last stand skillt viszont áldozni nem is érte meg akkor, mert 8-9-10-esen ez a gond nem érződik (az, hogy menekülés közben kilövik néha, az egy dolog, de myoukounál folyamat vesztettem) meg nem is fér el rendes CA skillezésnél, kell a toronyforgást segítő és az adrenalin rush is.
Ja, van healje, ami speciális volt anno CA prémeknél ,azóta Prinz Eugen megkapta, mint "'buff", meg a t7-es pan america CL is megkapta hajó (de azért atago az egyik legelső prmhajó, még akkorról mikor a prémhajóknak nem volt prémhozama magasabb tierekbe és murmanskokkal keresték az emberek a creditjeiket)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hónapja #63015 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Megjött végre az Ibuki. A Mogami után már alig vártam, hogy végre legyen lőtáv növelő modul, de az első körben így se tudtam sokat lőni vele.



A második kanyar már kicsit biztatóbb lett.



A szovjet, francia, német cirkáló vonal után ez egyelőre igen komoly kihívást jelent, nagyon más játékstílust igényel, mint az előzőek.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 napja #63152 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Lassan haladok a Zao felé, még 80k XP kell.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.