Japán cirkálók

Több
7 éve 5 hónapja #28917 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Álca, mint skillből, mind modulból megvan, ilt a lőtáv is megvan 19.2-re növelve. Skillek terén a 4. sorból AA van, mert mogami, myoukou kapta az áldást néha.

Próbálom ezt, csak valahogy mégse akar müködni, gyújtani nem igazán gyújtanak (zászló van csak erősítőnek), meg HE se sebez sokat, a 203-as mérete miatt meg nem egy gyors tüzelő (jó, mihez képest nem, bb-hez képest az :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28967 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Grievous írta: Álca, mint skillből, mind modulból megvan, ilt a lőtáv is megvan 19.2-re növelve. Skillek terén a 4. sorból AA van, mert mogami, myoukou kapta az áldást néha.

Próbálom ezt, csak valahogy mégse akar müködni, gyújtani nem igazán gyújtanak (zászló van csak erősítőnek), meg HE se sebez sokat, a 203-as mérete miatt meg nem egy gyors tüzelő (jó, mihez képest nem, bb-hez képest az :P )


gyújt az. meg sebez is, nemcsak gyújt, a HE nagyon szépen sebez, ráadásul az agyuja nagyon pontos, kiraly a szoraskep.

probald meg kicsit kozelebbrol :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28968 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ma mentem 2 kört vele, egyik bukta, másik győzelem, utóbbi egy rakás semmi volt, ciklonnal és egy lemming csapattal, sjaát félről, legyalulták azt a 3 hajót, amin sebezhettem volna.

Első csata meg...








100k és nem. 6k hp-n hagytam ott az Iowat, és valami mesteri camoja lehet annak a bb-nek, mert Izumot vígan felspotolják, mikor megyek vele, őt meg nem láttuk.
Második meccs meg valami 20-30k sebzés volt csak...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28969 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Grievous írta: Ma mentem 2 kört vele, egyik bukta, másik győzelem, utóbbi egy rakás semmi volt, ciklonnal és egy lemming csapattal, sjaát félről, legyalulták azt a 3 hajót, amin sebezhettem volna.

100k és nem. 6k hp-n hagytam ott az Iowat, és valami mesteri camoja lehet annak a bb-nek, mert Izumot vígan felspotolják, mikor megyek vele, őt meg nem láttuk.
Második meccs meg valami 20-30k sebzés volt csak...


olvastam máshol is, talán a duhongoben ? :)

az Izmorol egyébként tudtad, hogy az egész Wows legrosszabb álcáju hajoja ? tobb mint 1km-l veri a Yamatot is :D az Iowat meg 3-l nagyjából...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28970 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Öööö, nem. De mivel bb gondoltam ,hogy nem sok van neki :P (szóval ronda is, amit messziről látnak, értem, best combo)
Igen, dühöngő, utána volt órám, így lelkileg már jobban voltam :silly:

Sajna Iowat csak úgy tudtam volna spotolni, ha elkzedtem volna követni, mikor elment a francba, és nem próbálni segíteni a 2 megmaradt csapattársat a középső bázisnál (szigeteknél voltunk jobb oldalt, C vagy melyik bázis), Iowa meg észak felé ment, sajna nem gyújtottam ki az utolsó lövéseimmel. Nem tudom mennyit segítene ezen a 4. soros skill, de resetelni nem tudom, nincs dublonom Xd

Majd máskor ,van esélyem sebezni, csak ne engem célozzanak :D
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29096 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Bakker, neki kell ülnöm a Mogami-nak, de annyi fejleszteni való van .... szóval Mogami csak duplázni marad, még...

Szete koma, kérlek ne haragudj, nem azért nem válaszoltam neked mert nem akartam, hanem mert chat-banr kaptam.... próbáltam hangüzenetekkel kommunikálni :side: a végén kár volt feladnod, azt hittem megküzdünk :evil:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.