Japán cirkálók

Több
6 éve 11 hónapja #37518 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

HardcorePunk írta: Hello,

a leírtak alapján én meg a Moskvára szavazok, vele bármelyik krúzert 1v1 vagy akár 1v2 ben le lehet nyomni, egyszerűen túl erős, és 11km radarral szerelt.
Azt döntsd el, hogy gyújtogatni akarsz, vagy AP salvokkal operálni. Szerintem gyújtogatás messzebbről előnyös, míg AP 8 - 12 km ről hatásos.


Moskva nem fog tudni 13km-ről DM-re lövöldözni, mert nem látja meg. közelebbről viszont ha a Moskva ellövi magát, nem lesz ideje újratölteni :)

ugyértem mindenkinek más a stílusa, és ha sikerül megtalálni a hajót a stílushoz, akkor marha jó minden, nekem pl azért remekül fexik a DM, mert nem tudok messzire lőni. mondjuk leginkább azt látom, hogy nagyon kevesen tudnak, de az átlag azért erőlteti :)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #37522 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

HardcorePunk írta: Hello,

a leírtak alapján én meg a Moskvára szavazok, vele bármelyik krúzert 1v1 vagy akár 1v2 ben le lehet nyomni, egyszerűen túl erős, és 11km radarral szerelt.
Azt döntsd el, hogy gyújtogatni akarsz, vagy AP salvokkal operálni. Szerintem gyújtogatás messzebbről előnyös, míg AP 8 - 12 km ről hatásos.


Szia!

Jó, jó, de a kérdés először úgy merült fel, hogy ibuki, vagy roon? Ennél a kettőnél most nem játszik a moskva. Ha arra megyünk rá, hogy melyik 10-es cirka a jobb, akkor azt mondom, hogy kinek mi fekszik jobban, hogyan tudja használni. Mindegyiknek van előnye-hátránya. Nem hiába 10-es hajók. A cél, hogy mindegyik meglegyen. Én most csak arra gondoltam, hogy a zao nekem jobban fekszik, mint a hindi, a kettő közül ezért javasoltam, hogy először az ibut vigye.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #37549 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Egyelőre nekem az a legfontosabb, h melyik kilences a jobb :lol:
Amig a tizes meglesz, meg pénzem is lesz rá, addig fordul egyet a világ... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #37590 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Na jó, Ibuki lett, kérdésem most az lenne, h mit használtok rá felszerelésnek, a lőtáv növelőt vagy a töltésidő csökkentőt, melyiket tudja jobban kihasználni? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #37597 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Én a régi rendszerben lőtáv növelőt raktam fel, most is az van rajta. Nekem valahogy Mogami miatt nem akarok közelharcot folytatni ellennel, előre (nyíl egyenesen előre) ugye 2 ágyú tüzel a 3-ból némi döntéssel azért már 3, csak frontból is kapja ritka napján a citadellákat.

Mennyi az alap lőtávja?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #37606 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Grievous írta: Én a régi rendszerben lőtáv növelőt raktam fel, most is az van rajta. Nekem valahogy Mogami miatt nem akarok közelharcot folytatni ellennel, előre (nyíl egyenesen előre) ugye 2 ágyú tüzel a 3-ból némi döntéssel azért már 3, csak frontból is kapja ritka napján a citadellákat.

Mennyi az alap lőtávja?


16,5km. szerintem erre felesleges. én is használtam növelőt, de jobban jár ha tobbet lő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.