Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 16 vendég és 3 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Japán cirkálók

Japán cirkálók 6 napja 2 órája #42313

• GaiusHun [HHRHA]
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1096
Az Ibuki érdekes hajócska, bár a végén sokkot kaptam tőle, mert szemből és hátulról is citát kapott, egy olyan játékostól, aki nyíltan, cseten vallotta be, hogy aim assistot használ. Mydgard felhívta figyelmem, hogy fényképezzem le a beszélgetést, de minek... a wg patkányok.. max ellenőrzik, hogy rendben fizet-e, engem meg lebbanolnak... ezt hívjuk wargamingos csalás elleni küzdelemnek.

De nem erről van szó, hanem ZAO! :love: A hölgyecske a második 10-es cirkálóm, kicsit félve mentem csatába vele, de hahhh... ég és föld az Ibukihoz képest, és Iceman haverom szavait idézve, a Zao a csatahajók réme.

Egy rövid statisztika: első három csata, több még nem volt... és elsőre... nagyon nem rossz :woohoo:
3 csata, 1 győzelem. Kilőtt hajók száma: 3,Túlélési arány 100%, átlagsebzés: 126K, top dmg: 155K

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Japán cirkálók 6 napja 2 órája #42315

• Szete58 [T-F-K]
  • Szete58 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1418
Ez csak a szokott WG-s beetetés volt Gaius! :)
„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások