Amerikai cirkálók

Több
5 éve 9 hónapja #53812 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Na, Des Moin megvéve. Valahogy az utóbbi napokban a Buffaloval alig sikerült sebeznem, ma is első kör 50k sebzéssel bukó, aztán 925(?!) sebzéssel meghaltam pár 2 perc alatt, 4-en lötték a frontomat, de eltűnt a hp-m, és nyerünk, mert miért lenne bukó...
Utána 30k de meglett az egyik indi küldi, szóval az is meglett (win+cit hit+kill).
Lőtávnövelőt érdemes rárakni, vagy töltésgyorsítót? Nem néztem mennyi az alap töltésideje DM-nek, azt tudom, hogy általában 5.5sec kb, de azt nem néztem, hogy gyorsítóval vagy anélkül (radart gondoltam rá AA boosttal, spotter repcsis setup valahogy nem akarnám ide)


A prém CA meg: 2 meccset mentem vele, mindkettő bukó.



1. meccs, megszoktam már, hogy valami hulladék dolog sozkott lenni az új hajók első meccsén, DE ezt ne pls...
Meg ez jó, rám jön a taihou, 2 dive bomberrel, aa boosttal leszedek 5 gépet a rajából, majd javítok egy tüzet. Valamivel később jön a torp bomber squadja, cv-nk késve ugyan, de elhozta a vadászát, DE a távozó torp squadra küldi, mikor a másik készül a torpedók ledobására.... 1+2 torpedót kaptam be, jól van... csak az AA zászló nem volt fent, mert 15db maradt, meg 3. sorból nincs meg az AA DPM növelő, de modulokból az AA range növelő fent van, meg skillekből is, de így 6km a max AA lőtáv? wtf (megszoktam a 7.2km-et)






Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53817 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Dallast, Helenát próbálta valaki? milyenek a régi Cleveland-hez képest?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53818 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Első tízes hajóm :woohoo: Des Moines :P Bár az első csatám nem a legfényesebben sikerült :whistle: de még szoknom kell(na meg a sziget mögött bujkálós stílus se nekem való)de remélem hamar megbarátkozunk mert így elsőre tetszik :cheer:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53820 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BAGETT írta: Dallast, Helenát próbálta valaki? milyenek a régi Cleveland-hez képest?

Bár nekem az amerikai cirkálóág szétválasztása előtt megvolt a a Cleveland, tehát a CL ágon folytathatom a tier 8-as Cleve-től, de gondoltam,hogy a Dallas+Helena-t is "végigjátszom". Jelenleg még csak a Dallas van meg, persze mivel könnyű cirkáló, elég papír, meglőhető sérülékeny,de jó kis szemtelenkedő, gyújtogató cirkáló, eddig csípem. :) Lehet vele jókat menni... ;)








Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53830 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

llw99 írta:

BAGETT írta: Dallast, Helenát próbálta valaki? milyenek a régi Cleveland-hez képest?

Bár nekem az amerikai cirkálóág szétválasztása előtt megvolt a a Cleveland, tehát a CL ágon folytathatom a tier 8-as Cleve-től, de gondoltam,hogy a Dallas+Helena-t is "végigjátszom". Jelenleg még csak a Dallas van meg, persze mivel könnyű cirkáló, elég papír, meglőhető sérülékeny,de jó kis szemtelenkedő, gyújtogató cirkáló, eddig csípem. :) Lehet vele jókat menni... ;)










Köszi. És a Helena valakinél esetleg? Az így ránézésre jobban passzolna, de inkább egy Cleveland-utód kellene tier6-ban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53837 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát csak PT, de jól esett:




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.344 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.