Amerikai cirkálók

Több
7 éve 3 hete #37032 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Üdv!
Tervbe vettem a Baltimore, Des Moines páros begyűjtését is. Van már hozzá két kapitányom, akik akkorra 13 képességpontosakká válnak majd. Azt szeretném kérdezni, hogy a buff óta mennyit változtak és, hogy milyen képességek lennének jók hozzájuk? Illetve, hogy a Clevelandhez is jók lennének ugyanazok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37052 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Acetil_coenzim_A írta: Üdv!
Tervbe vettem a Baltimore, Des Moines páros begyűjtését is. Van már hozzá két kapitányom, akik akkorra 13 képességpontosakká válnak majd. Azt szeretném kérdezni, hogy a buff óta mennyit változtak és, hogy milyen képességek lennének jók hozzájuk? Illetve, hogy a Clevelandhez is jók lennének ugyanazok?


Cleve nagyon régen volt már, de az alapelv hasonló, csak radar nélkul :)

közelre nagyon durva sebzést tudnak leadni, + messzire nem lehet célozni veluk. a 12km már nagyon messze van veluk...

kiváló rombolóvadászok, ha meg tudják kozelíteni oket 10km-re, akkor radar, és megy minden fustos a levesbe.

+ légvédelem.
magas tierben sajna kevés a CV, de ha van, akkor kéjes vigyorral fogod fogadni őket :D

a buff növelte a Balti/NO DPM-jét, illetve lényegesen, valami 3km-rel csokkentette a Pensa álcáját...

a Baltit szerintem felesleges megtartani, egy kapitány bőven elég lesz a Balti/DM pároshoz.
a játékstílus hasonló a kettővel, írsz meccs elején a veled menő rombinak, hogy tudsz segíteni, de csak ha kodot csinall a bazisra. 90%-ban ott lesz az a kod, nagyon kellemesen javította a ranked a játékosok intelligenciáját, reméllem a hatás megmarad még egy darabig :)

4-s álca, + 3-4 légvédelem az 11 pont ugye.

Incoming fire alert, nemtom te használlod-e, de nem fogsz tudni nézelődni, ha közben 4,8 másodpercenként osztod az áldást :) ez utóbbihoz kell a töltésgyorsító felszerelés, azzal egyutt meg kellemes 36-38sec/180 fok kornyékén lesz a toronyforgásod, ideális rombolóvadászatra :) szóval expert marksmannal 30,4 sec/180 fok, ha megteheted ide pakold a Segalt is... azzal még kellemesebb.

5 pont maradt hátra, amit én használlok, az Adrenaline Rush, - aki 10km-s radar akar használni, az kapni fogja a pofonokat a legelső pillanattól, nem kell félni, hogy nem fogod kihasználni :)

illetve superintendent. ha kirart mellettem egy értelmes romboló/füst/, akkor megérem a végét, és hiányozni fog a +1 radar, de még sokkal jobban a +1 javíto...

a vigilance biztos jó képesség, még sosem probaltam ki, szerintem a javító tobbet ér, mert Shimak fognak lőni 15 torpedókkal, te meg álsz egyhelyben, cseszheted mikor veszed észre, nem igazán van jelentősége sajnos...

ami felmerülhet még alternatívaként, az a négyes radar, de igazából van jobb radarod direktben, néha hasznos lehetne, és akkor 1 pontból preventive maintance.

a Manual Fire control - felesleges, annyi CV nincs.ami van, az meg kerül téged orult nagy ívben :)
IFHS minden cirkálót AP-val fogsz lőni, meg a BB-t is. HE gyakorlatilag csak a rombolókra megy...


a Clevet ezek közül egyik se rontja el, oda is kell légvédelem, álca, expert marksman,

mivel fogyoeszkoze még csak a DefAA -van, ezek kozul a superintendentet nem tenném rá, de 16 pontig mehetsz vele nyugodtan ezekkel.

szerintem :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37081 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nagyon szépen köszönöm a tanácsaidat!

Nagy segítséget jelent!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37357 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
wowreplays.com/Replay/33466

aki már látta a japán cv topicban, nem muszáj ujranéznie :)

itt inkább azt emelném ki, hogy kicsit telefonáltam az elején, meg nem igazán ott járt az agyam, ágyúval lehetett volna sokkal többet alkotni ha jobban cseréllem a HE/AP-t,
7. percnél a repülőket is későn vettem észre, nem hiba nélküli no.

ugyanakkor benne van minden, ami kell a sikeres amerikai cirkálóhoz, írsz a rombolónak az elején aki előtted megy, hogy kéne fust, Baltinál még nem voltam ilyen rámenős, a tizes hajónak talán van egy kis respektje, 80%-ban megkapom a füstöt a sziget mellé ahova kérem.
füstben várom a rombolót/ellenséges repülőket, mikor csitul a buli, akkor átlopakodni a másik szigethez, és szépen tolatgatva piszkálgatom az ellenfelet.

átlagos DM meccsen jóval kevesebb a repülő /sajnos/ és sokkal több a romboló, azért a radarnak igy is akadt dolga.

érdemes végignézni, 2,5 percnél van még egy légitámadás, bár az már nem rajtam, a konkurens DM-t próbálja...

nemtom Skar, a másik DM mennyire profi, de rossznak nem rossz,az nagyon szép,

mikor elkapom nyílt vízen befejezi a tüzelést 11km-ről, lelép, aztán egy kanyarral pár perc múlva visszatér hátulról.

valójában ez megy nehezen a cirkálókkal, meddig van az a határ, ameddig érdemes belemenni egy adok kapokba, és honnan kell újrahelyezkedni...

ui, ezt írja az MM-ről B)

Findings
The Enemy team has more Battleships
The Friendly team has more Destroyers
The Enemy team is more Skilled
The Friendly team is more Aggressive
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37496 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Érdemes Cleveland kapitányának HE átütésnövelőt (inertia fuse for HE shells) adni? Visszaolvasgattam de nem találtam. Valakinek esetleg gyakorlati tapasztalat?

Egy régebbi összehasonlítást találtam, nem tudom mennyire aktuális még:



Nagyon nem mindegy, hogy 183 vagy 118 HE intéz el egy Izumot... amivel mondjuk nem nagyon kellene találkoznia se (tier6 vs tier9). De az átütés elvileg 25-ről 33-ra nőtt, amihez kapóra jön az Izumo 32mm-es páncélja.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37558 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Valaki?

BAGETT írta: Érdemes Cleveland kapitányának HE átütésnövelőt (inertia fuse for HE shells) adni? Visszaolvasgattam de nem találtam. Valakinek esetleg gyakorlati tapasztalat?

Egy régebbi összehasonlítást találtam, nem tudom mennyire aktuális még:




Nagyon nem mindegy, hogy 183 vagy 118 HE intéz el egy Izumot... amivel mondjuk nem nagyon kellene találkoznia se (tier6 vs tier9). De az átütés elvileg 25-ről 33-ra nőtt, amihez kapóra jön az Izumo 32mm-es páncélja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.