Amerikai cirkálók

Több
6 éve 2 hónapja #48802 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Igen, az sokszor életet menthet.:)

Off

Igaz, hogy nem ca, de hátha nem rúgnak alfelemen a kérdésért. Totál elfelejtettem felszerelni a NC-t, aztán tegnap konstattáltam, hogy full szűzen mentem csatába vele. Mit érdemes feltenni rá? Főleg az utolsó 3 helyre? Az első pár hely szerintem evidens, hogy Main Bat.mod1, majd Damage party mod 1, aztán AA mod, de mi legyen a többi? Steerintg wheel vagy rudder shift? Concleament mod 1 vagy maximum acquisition range?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #48804 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nekem is maxos az álca, de nekem ez a lőtáv valahogy.... Nem áll kézre eddig az NO, másabbnak érzem, mint a Pepsit, de lehet hogy csak a 3 lövegtorony és külseje miatt. Játszók vele egy darabig, elsődlegesen én csak a Pepsit akartam kifejleszteni az ágvariálás miatt, de megyek addig ameddig tudok az ágon, egy kis pénz asszem be fog folyni majd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #48805 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

nwa5000 írta: Totál elfelejtettem felszerelni a NC-t, aztán tegnap konstattáltam, hogy full szűzen mentem csatába vele. Mit érdemes feltenni rá? Főleg az utolsó 3 helyre? Az első pár hely szerintem evidens, hogy Main Bat.mod1, majd Damage party mod 1, aztán AA mod, de mi legyen a többi? Steerintg wheel vagy rudder shift? Concleament mod 1 vagy maximum acquisition range?

Nekem ezek vannak:

3. helyre nincs szóráscsökkentő, szóval marad az AA.
4. helyre lehetne a gyorsabb tűzoltás is, de én inkább ezt választanám.
5. hely egyértelmű. NC-nek ki kell használni, hogy ennyire alacsony az észlelhetősége.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #48810 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Biztos szóba került már, de nem találom. Mikorra várható az ág variálás? Csak (önvédelemből) azért kérdem, hogy mennyire sürgessem a New Orleans-t a Baltimore-ért.
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #48811 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Acetil_coenzim_A írta: Biztos szóba került már, de nem találom. Mikorra várható az ág variálás? Csak (önvédelemből) azért kérdem, hogy mennyire sürgessem a New Orleans-t a Baltimore-ért.
Előre is köszönöm!

Május, júniusra érkezik kb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #48813 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Akkor megnyugodtam 1/10-e már majdnem megvan a Baltimorenak. Akkor abba még a Des Moin is beleférhet. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.