Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 98 vendég és nincs tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Amerikai cirkálók

Amerikai cirkálók 2 napja 4 órája #49330

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1069
Jó a légvédelme ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Amerikai cirkálók 2 napja 1 órája #49334

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 859
Nekem valahogy az NO....
Pepsit itt anno sok negatívumot írtak róla, de ahhoz képest érzésre elég kellemes hajó volt, hajó statom mást mond, de az összesített volt, nem az utolsó meccsek.
New Orleans meg valahogy... másabb, érzésre teljesen más, a radar jót tenne, ilt a 30 sec jobb mint a szovjet 20 sec mert ott elindítom és szinte azonnal le is járt, ez egy csöppet tovább tart ugye, csak a DPM nem elég egy dd szétszedéséhez 30 sec alatt, hacsak nem robban ki. Most picit szünetet tartok vele vizsgák és a kampány miatt, de utána majd újra előveszem, ha van még idő az ágváltásra, hátha balti-t összeszedem csere előtt.

Amúgy az jó, hogy Buffalo régen t10-esként láttam tech treeben, most meg t9-be megy? Szép :cheer:

Amerikai cirkálók 20 órája 13 perce #49413

• Jaszon [DPH]
  • Jaszon profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 292
Hát kíváncsi leszek rá :cheer: főleg hogy a kép szerint lesz rajt torpedó(vagy mire kijön már nem lesz :whistle: )addig marad a Baltimore amire valahogy még nem igazán bírok ráérezni :S
shot-18.01.11_12.23.36-0540.jpg

Ez meg talált kép a Buffalo-ról ;)
buffalo.jpg

Bár itt még Xtier és prémium?
Ascott_steel2
Utolsó szerkesztés: 20 órája 12 perce Írta: Jaszon.

Amerikai cirkálók 15 órája 52 perce #49414

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 859
Régen így volt bent, Tone japán 7-es cirkáló is így volt, hogy ott volt a rendszerfájlok között, ahogy Kitakami is. Tech tree mód egy ideje nem mutatja őket.
Legalább nem kell annyit dolgozni a modellen B)

Amerikai cirkálók 14 órája 29 perce #49415

• BigaC [T-F-K]
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1575
Jaszon beküldte:
Hát kíváncsi leszek rá :cheer: főleg hogy a kép szerint lesz rajt torpedó(vagy mire kijön már nem lesz :whistle: )addig marad a Baltimore amire valahogy még nem igazán bírok ráérezni :S

A jobbik ágyú modul rajta van már? Azzal ütősebb az AP, igaz picit még lassabb a kezdősebesség, de a tűzgyorsaság is javul, ha jól emlékszem:)
Én is a végére jöttem bele, egészen megszerettem. Csak orral előre, két löveggel sorozni amikor csak oldalt áll valaki :) Ha a Des Moines-t várod, jól akarod használni, akkor a Balti a legjobb tanulóhajó.
Köszönetet mondtak: Jaszon

Amerikai cirkálók 10 órája 8 perce #49425

• Jaszon [DPH]
  • Jaszon profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 292
Nem régóta van meg ;) még csak mondjuk úgy a"tanuló"köröket tesszük :cheer: A B hajótest sincs még meg :whistle: csak a lőtávnövelést raktam eddig rá + a modulok(álca,fordulás stb)de a NO szerintem jobban gyújtót mint ez :pinch:
Ascott_steel2
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások