Amerikai cirkálók

Több
6 éve 3 hónapja #49330 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Jó a légvédelme ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49334 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nekem valahogy az NO....
Pepsit itt anno sok negatívumot írtak róla, de ahhoz képest érzésre elég kellemes hajó volt, hajó statom mást mond, de az összesített volt, nem az utolsó meccsek.
New Orleans meg valahogy... másabb, érzésre teljesen más, a radar jót tenne, ilt a 30 sec jobb mint a szovjet 20 sec mert ott elindítom és szinte azonnal le is járt, ez egy csöppet tovább tart ugye, csak a DPM nem elég egy dd szétszedéséhez 30 sec alatt, hacsak nem robban ki. Most picit szünetet tartok vele vizsgák és a kampány miatt, de utána majd újra előveszem, ha van még idő az ágváltásra, hátha balti-t összeszedem csere előtt.

Amúgy az jó, hogy Buffalo régen t10-esként láttam tech treeben, most meg t9-be megy? Szép :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49413 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát kíváncsi leszek rá :cheer: főleg hogy a kép szerint lesz rajt torpedó(vagy mire kijön már nem lesz :whistle: )addig marad a Baltimore amire valahogy még nem igazán bírok ráérezni :S

Ez meg talált kép a Buffalo-ról ;)

Bár itt még Xtier és prémium?
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Jaszon által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49414 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Régen így volt bent, Tone japán 7-es cirkáló is így volt, hogy ott volt a rendszerfájlok között, ahogy Kitakami is. Tech tree mód egy ideje nem mutatja őket.
Legalább nem kell annyit dolgozni a modellen B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49415 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: Hát kíváncsi leszek rá :cheer: főleg hogy a kép szerint lesz rajt torpedó(vagy mire kijön már nem lesz :whistle: )addig marad a Baltimore amire valahogy még nem igazán bírok ráérezni :S


A jobbik ágyú modul rajta van már? Azzal ütősebb az AP, igaz picit még lassabb a kezdősebesség, de a tűzgyorsaság is javul, ha jól emlékszem:)
Én is a végére jöttem bele, egészen megszerettem. Csak orral előre, két löveggel sorozni amikor csak oldalt áll valaki :) Ha a Des Moines-t várod, jól akarod használni, akkor a Balti a legjobb tanulóhajó.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49425 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nem régóta van meg ;) még csak mondjuk úgy a"tanuló"köröket tesszük :cheer: A B hajótest sincs még meg :whistle: csak a lőtávnövelést raktam eddig rá + a modulok(álca,fordulás stb)de a NO szerintem jobban gyújtót mint ez :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.