Prémium cirkálók

Több
7 éve 4 hónapja #29410 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
persze :woohoo: ez jó hír, akkor gyorsan befejezem a Nagato-t megveszem az Amagi-t, átképzés és a kapitány már röppen is az Atago-ba :P köcce B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29423 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

BigaC írta: igen (bővebben amíg képződik, addig az Atago-ban fehér, de az Amagiba téve csak akkor lesz az, ha befejeződött az átképzés. én azért 200K kredittel le szoktam felezni az időt.)


Határozottan érdemes kifizetni a 200k-t, mert csak nemrég olvastam el rendesen (magyarítás nélkül fut a játék), hogy a sima átképzés alatt megszerzett XP-k nem adódnak hozzá a kapitány normál XP gyűjtéséhez! Most ez magasabb skill-ű kapitány esetén több 10ezer XP kiesés is lehet az előremenetelében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29426 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Te ott valamit félreolvastál... :dry: Az átképzés alatt felvett xp is ugyanoda megy, ahova a többi, s ugyanugy...
csak épp a skillek nem élesek azalatt, annyi az egész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29427 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Norbee82 írta: Valaki hallott már róla ???


Már jó ideje gondolkoztam rajta, hogy hova hozzák be. Gondoltam, hogy cirkáló lesz, de nem tudtam eldönteni, hogy milyen tier-ben.
Aztán persze a Scharnhorst (ugyanazzal a lövegtoronnyal) kb. "beárazta" a helyét.
Megvallom a Graf Spee-t és a Narvik osztályú (Type 1936A) 150mm-es ágyús rombolót nagyon vártam.

Nyálcsorgatásnak,
statok:


kikötői video:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29430 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

leopardusz írta: Te ott valamit félreolvastál... :dry: Az átképzés alatt felvett xp is ugyanoda megy, ahova a többi, s ugyanugy...
csak épp a skillek nem élesek azalatt, annyi az egész.


Parancsolj, még meleg a kép. Nem vagyok perfekt angolból de a "During retraining, the Commander doesn't earn XP" számomra azt jelenti, hogy az átképzés alatt a parancsnok nem keres/szerez XP-t.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29432 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Na jó, sajna én se vagyok jó angolos :lol: , akkor valaki, aki az, legyen szives és tisztázza a dolgot :unsure:
Itt a fórumon még ilyesmit nem hallottam....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.