Prémium cirkálók

Több
7 éve 2 hónapja #32619 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Meglett a Graf Spee. Nekem nem válik be, botok ellen tudok csak alkotni vele, bár ott se mindig egyszerű, mert sok gyökér oda is bejön Tirpitz-el, meg Atagoval...

[Botok ellen, most komolyan, tier8 drága pénzért vett prémekkel????? Egyébként ránéztem az egyik ilyen Tirpitzre, a csávónak 8 db random csatája van, mellé 335 db botok elleni, de van neki Tirpitz, Scharnhorst, Warspite, Graf Spee (ez utóbbit 8 csatával nyilván szintén vette...). Igazi WG kedvenc: csapat szempontjából kb mindenre alkalmatlan, de fizetővendég...]

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32642 Írta: pkrusi
pkrusi válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Dewri írta: Meglett a Graf Spee. Nekem nem válik be, botok ellen tudok csak alkotni vele, bár ott se mindig egyszerű, mert sok gyökér oda is bejön Tirpitz-el, meg Atagoval...

[Botok ellen, most komolyan, tier8 drága pénzért vett prémekkel????? Egyébként ránéztem az egyik ilyen Tirpitzre, a csávónak 8 db random csatája van, mellé 335 db botok elleni, de van neki Tirpitz, Scharnhorst, Warspite, Graf Spee (ez utóbbit 8 csatával nyilván szintén vette...). Igazi WG kedvenc: csapat szempontjából kb mindenre alkalmatlan, de fizetővendég...]


csata kezdete után fél perccel rámlőttek s egyből berobbantam. eléggé lomha, qrva sok a töltési idő, nem ez lesz a kedvenc cirkálóm úgy érzem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32654 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

pkrusi írta: csata kezdete után fél perccel rámlőttek s egyből berobbantam. eléggé lomha, qrva sok a töltési idő, nem ez lesz a kedvenc cirkálóm úgy érzem...


Igen, szerintem nem válik előnyére, hogy ilyen felemás. Az ágyúi cirkálóhoz képest nagyon lassúak, viszont csatahajóhoz képest gyorsabban lő, cirkálók ellen elég hatékony. A páncélja csatahajóhoz képest nulla, viszont nem annyira gyors mint egy cirkáló. Ebben a játékban, ahol oldalanként 5 DD élből felspotol és rögtön jön 4 helyről a lövés, egy 2 tornyos páncélmentes hajó nemigen tud mit csinálni, a 20 sec töltés viszont közelharcra alkalmatlan a 4-5-6-7 sec töltésű ellenfelek ellen...

Mai első csatámban kapásból nyolcasok ellen tett be, a legelső ami szembejött, 2 db Bismarck volt, 17 km-ről. Oldalról spotolt a DD, ennyi volt, kifordulni nem volt esélyem, nehogy sebezni bármit is... És persze a szokásos fos csapat volt, akik saját tier ellen is bebukták...

Legalább kapott volna tierlimitet, ennyit segíthettek volna neki, de neeem...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #32663 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nem vagyok elragadtatva a Graf Spee-től, de azért el lehet vele lavírozni, akár T8-ban is.

Mondjuk ehhez nem árt ha az ellenfél oldalára jutnak a - khmmmm - "nem-olyan-okos" emberkék







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32666 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
No, meglett a GS. Az első csata vele vesztes és katasztrófa... viszont az első sortűzből négy találat, s másodikból is kettő... meg kell tanulnom vele játszani... tkp. ráérek... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32672 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
elsőre mentem vele egy 80K-t, vérszemet kaptam, másodikra már hamar csobbantam, mert azt hittem, a jobb oldalt lévő Colorado lövéseit majd kimanőverezem, de úgy oldalba durrantott, hogy azonnal megnéztem a korallzátonyok élővilágát. az tetszik benne azért, hogy BB-knek is lehet csúnyákat lőni, akár a Scharnhorsttal (elvileg ugyanaz a lövegtorony, csak -1 db)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.359 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.