Prémium cirkálók

Több
6 éve 11 hónapja #38343 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Bigi írta: Nekem egyre jobban bejön a porcelán teste ellenére. a lőszert talán ennél a hajónál kell a legjobban váltogatni B)


Vagy muranoi üveg, ha már olasz :kiss:
Gyakran teszi be top tiernek?
Mindenesetre kipróbálom gyorsba én is :woohoo:

Evviva Italia

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Bigi
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38345 Írta: Bigi
Bigi válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Általában 5-7 tier között rak be. 26 csatából 3x voltam VIII. között.

Arra nagyon ügyeljetek hogy ezzel nem szabad az elején mindjárt előre szaladni. Általában fél sebességgel elindulok és figyelem hogy alakul ki a front vonal. Nem tudsz lemaradni vele, mert pl. egy hatsuharu rombolót frankón legyorsultam vele :evil:
Ha az állatvilág szempontjából jellemezni kéne, én ezt a hajót egy sakálnak mondanám. Egy alattomos dög. Nagyon tud vádliba harapni, de ha bele rúgnak nyüszítve farkat behúzva menekül.

Volt hogy három csatahajó kezdte bontani az elforduló top csatahajónkat. 11 km. ről, 15 mp. alatt adtam le mindegyikre egy-egy -egy 8 lövéses sorozatot, (nem sok, de harapós) 1500- 3000 dmg.-sebzéssel.

A háromból kettő azonnal rám fordult a lövegeivel, de nem bírtak eltalálni, mert mindegyik sorozat elől kitudtam fordulni menekülés közben. Ezalatt az idő alatt a csatahajónk beért fedezék mögé, és volt ideje a tornyait átfordítani, majd szét kapni a háromból kettőt.

10 km. felett a kormánylapát kiegészítővel, nagyon lehet vele forgolódni. A Clevalend- ellen is volt szép táncom - más hajóval már leégetett volna. Másod soros, technikás játékot igénylő, nagyon hatékony támogató ladikocska.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38487 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Vann olyan pillanatok amikor egy bizonyos hajót nem enged a wg leduplázni, szóval csak bukás, bukás után.... köszönjük Emese- bekaphatod WG... de azért a Belfast az Belfast... keresett és fehérített... a végén sikerült leduplázni, természetesen egy szar körrel... :angry:






Kraken után se legyen ám jó, brutális néha a csapattársak egysíkú gondolkodás módja...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jan2_Hun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38681 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nos ezen képek már a wg átok alatt születtek, folyamatosan szar csapat, természetesen az én lővéseim alig sebeztek, de cserébe nyeltem a citákat. Ezen csatában a szokásos lemming vonat volt, előre a hullámsírba elven... :blink: :( ennyit tudtam kihozni belőle... itt is az volt a cél, hogy meglegyen a küldi): top 3, győzz, éld túl. Két napig nem sikerült.. köszönöm neked wg... .I. :sick: :angry:

A Molotov egy nagyon pöpec kis prémium cirkáló, egy jó skillezett kapitánnyal sokkra képes! Ha.... a wg rng is úgy akarja, mert hiába célzol jól, ha mondjuk 6 találat/robbanó lőszerrel semmit sem sebez... de tudjuk... gerinctelen férgek= wargaming.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #38837 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nos, akkor ... kezdésnek ARP hajók, azaz ARP Takao :lol: gondoltam volt a gyújtós küldetés miatt beviszem. Természetesen pont az ellenfél támadásának útjában álltam, szóval, próbáltam őket feltartani... és erre ez az kis arp hajócska tökéletesen megfelelt.... és sokszor egy jól kivitelezett utóvédharc eldöntheti a csatát, miközben a saját csapatod foglal... amúgy a sebzés harmatos... de gondoljátok el, ezzel az eredménnyel első lettem...






Volt az a küldi, gyújts 8 alkalommal, és szerezz 200 zászlót..... természetesen az rng véletlenül se adta meg azt az egy gyújtást :sick: (amúgy később a Hindenburggal röhögve megcsináltam :blink: )
Kérdés: az Atlanta kapott némi buffot? Vagy csak volt egy szerencsés pillanatom a sok bukás között... amúgy a romboló játékosának volt egy peches pillanata (amit nem értettem), mert úgy érezte, hogy el bújhat a füstbe egy Atlanta elől... utána mikor radaroztam, mintha nem értette volna, hogyan látom a füstben???? Mire megértette és menekült volna... :evil: :love: na de kérem... ez azért csak egy Atlanta :woohoo: :lol: :P






Ugyanaz a küldetés :P avagy csak szerettem volna, lett helyette dd vadászat meg az apró.. :woohoo:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39796 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ezt a De Grasse - t megvette valaki ?
Ha igen, vélemény ?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.