Prémium cirkálók

Több
6 éve 6 hónapja #45448 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
A ket skill megszokas kerdese, en is a PT-t favorizalom, egyszeruen ezt szoktam meg es nekem nagyobb segitseget jelent, ha latom mennyien celoznak. A IFA jelzese szamomra mar keso, probaltam, nehezen tudtam normalisan kiterni amikor mar jott a salvo. Errol eleg verre meno vitam volt nehany klantarsammal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45450 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ha jól tudom, akkor csak azokat a lövéseket jelzi, ami 6 másodpercél hosszabb utat tesz meg. Mellesleg egy olyan cirkálóval, amin van füst csak, akkor állunk meg, ha tudjuk, hogy senki se figyel ránk, mert eltűnés után még lőhetnek. A másik pedig, ha tűnik el a füst, akkor már rég tudnod kell a következő lépést, hogy ne történjen meg, amit írtál. Gondolok itt arra, hogy sziget mellé füstölsz, hogy gyorsan be tudj menni mögé még a füstbe. Torkolattüzeket pedig nagyon könnyű figyelni. Ha 1, 2 ,3 ember céloz rád, a térképen könnyedén le lehet olvasni, hogy ki az.

Stílusomért elnézést, nincs jó napom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, BAGETT, leopardusz, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45452 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

BigaC írta: Elég szélsőséges vélemény, de tiszteletben tartom :)
Egy szóval sem mondtam, hogy az IFA mutatja hányan lőnek rád.
Az Incoming felirat pontosan arra való, hogy kezdjél fordulni, mert a csomag már útban van, de cirkálóval elégséges távról még el tudod kerülni a találatot.
Ha te minden torkolattüzet figyelni tudsz, amikor 4-5-en céloznak rád, az mindenképp tiszteletreméltó.
Nem ülök a pálya szélén, de köszönöm, jól fel tudom így is használni az IFA skillt.
Én úgy látom, a PT inkább közép-közelharcra jó, az IFA pedig közép-nagytávra. Ezért is tenném fel mindkettőt, ha tehetném :)

sztem ha 4-5en céloznak rád, akkor már régen ideje h fordulj és eltávolodj, izé, megpucolj... :evil: :lol: Szóval a torkolattüzeket figyelni, látni kell. 2-3 még elmegy, ha többről van szó, rossz helyen vagy...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45464 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Storm írta: Ha jól tudom, akkor csak azokat a lövéseket jelzi, ami 6 másodpercél hosszabb utat tesz meg. Mellesleg egy olyan cirkálóval, amin van füst csak, akkor állunk meg, ha tudjuk, hogy senki se figyel ránk, mert eltűnés után még lőhetnek. A másik pedig, ha tűnik el a füst, akkor már rég tudnod kell a következő lépést, hogy ne történjen meg, amit írtál. Gondolok itt arra, hogy sziget mellé füstölsz, hogy gyorsan be tudj menni mögé még a füstbe. Torkolattüzeket pedig nagyon könnyű figyelni. Ha 1, 2 ,3 ember céloz rád, a térképen könnyedén le lehet olvasni, hogy ki az.

Stílusomért elnézést, nincs jó napom.


nincs semmi baj a stílusoddal, de angol/fustos cirkálókra onnan tudod, hogy lőnek rád, hogy van detected felirat :)

lényegében minden lövés 6 secen fellül érkezik egyébként, amelyik meg nem, annak tényleg mindegy, mert 10km-n belluli
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45466 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

vonKurz írta:

Storm írta: Ha jól tudom, akkor csak azokat a lövéseket jelzi, ami 6 másodpercél hosszabb utat tesz meg. Mellesleg egy olyan cirkálóval, amin van füst csak, akkor állunk meg, ha tudjuk, hogy senki se figyel ránk, mert eltűnés után még lőhetnek. A másik pedig, ha tűnik el a füst, akkor már rég tudnod kell a következő lépést, hogy ne történjen meg, amit írtál. Gondolok itt arra, hogy sziget mellé füstölsz, hogy gyorsan be tudj menni mögé még a füstbe. Torkolattüzeket pedig nagyon könnyű figyelni. Ha 1, 2 ,3 ember céloz rád, a térképen könnyedén le lehet olvasni, hogy ki az.

Stílusomért elnézést, nincs jó napom.


nincs semmi baj a stílusoddal, de angol/fustos cirkálókra onnan tudod, hogy lőnek rád, hogy van detected felirat :)

Ez igaz, csak nem mindegy, hogy 1 ember vagy a fél csapat lő rád.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45479 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

leopardusz írta: sztem ha 4-5en céloznak rád, akkor már régen ideje h fordulj és eltávolodj, izé, megpucolj... :evil: :lol: Szóval a torkolattüzeket figyelni, látni kell. 2-3 még elmegy, ha többről van szó, rossz helyen vagy...


Tudom, rajtam kívül még senki se került ilyen helyzetbe :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.310 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.