Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 32 vendég és 4 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Német cirkálók

Német cirkálók 4 órája 16 perce #42522

• BigaC
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1187
GaiusHun beküldte:
Úgy vélem a jelenlegi tapasztalatok alapján, hogy 10. tierben a cirkálók királya a Hindenburg :silly: ez nem volt nagy kör, de a Yamamoto küldetés 1. szakaszának majdnem teljes kivitelezője a Hindi :love:
Mozgékonyság, páncélzat, tűzerő, lőtávolság harmonikus egyvelege. Amit még észrevettem :woohoo: ha egy csatahajós meglát egy Hindit vagy egy ZAo-t, azonnal tűz alá veszik :lol: mert ha nem, ő hal tűz által :evil: Átlagos kör és küldi befejezés ;)

Igen, ez a legjobb kifejezés, hogy egy jó kompromisszum a hajó, nehéz vele rossz kört menni, ha kicsit is figyel az ember. A Des Moines is atom, de kicsit agresszívabb játékstílust igényel. Zao-m még nincs, arról még nem tudok nyilatkozni, de ő mintha a gyújtogatásban lenne király, persze a Hindenburg se marad el sokkal mögötte. Bár a DM HE-nek kisebb a tűzgyújtási rátája, de a DPM miatt összességében mégis sok tüzet el lehet vele érni - igaz, a DM akkor érzi magát elemében ha szinte bármit közelről oldalt fordulva talál. (a lassú lövedék miatt távolról úgysem találod el jobbára alaptalan, lassan mozgó, álló, tolató BB-ket lőtáv határáról is lehet lőni, és a brutál DPM-el alázni - ilyenkor a lövéskor már 2 korábbi szalvó van a levegőben... :) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: tmage

Német cirkálók 3 órája 3 perce #42526

• tmage
  • tmage profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 233
Én csak T8-nál tartok a német cirkáló ágon, de nehezen haladok vele, még nem igazán látom hogy mire is jó ez a csónak. Valahogy sem az AP, sem a HE nem átütő erejű (hehe) A Hindit tesztszerveren próbáltam, ott elég meggyőző volt, valószínűleg távoli HE szórásra fogom használni ha egyszer eljutok odáig...

Kíváncsi leszek, hogy a DM-hez képest milyen, mert a DM-mel tényleg közel kell menni és oldalba csapkodni a kollégákat; tegnap nagyon akarták a véremet, meg is kapták de előtte beugrott 14 citadella nekik.
BigaC beküldte:
GaiusHun beküldte:
Úgy vélem a jelenlegi tapasztalatok alapján, hogy 10. tierben a cirkálók királya a Hindenburg :silly: ez nem volt nagy kör, de a Yamamoto küldetés 1. szakaszának majdnem teljes kivitelezője a Hindi :love:
Mozgékonyság, páncélzat, tűzerő, lőtávolság harmonikus egyvelege. Amit még észrevettem :woohoo: ha egy csatahajós meglát egy Hindit vagy egy ZAo-t, azonnal tűz alá veszik :lol: mert ha nem, ő hal tűz által :evil: Átlagos kör és küldi befejezés ;)

Igen, ez a legjobb kifejezés, hogy egy jó kompromisszum a hajó, nehéz vele rossz kört menni, ha kicsit is figyel az ember. A Des Moines is atom, de kicsit agresszívabb játékstílust igényel. Zao-m még nincs, arról még nem tudok nyilatkozni, de ő mintha a gyújtogatásban lenne király, persze a Hindenburg se marad el sokkal mögötte. Bár a DM HE-nek kisebb a tűzgyújtási rátája, de a DPM miatt összességében mégis sok tüzet el lehet vele érni - igaz, a DM akkor érzi magát elemében ha szinte bármit közelről oldalt fordulva talál. (a lassú lövedék miatt távolról úgysem találod el jobbára alaptalan, lassan mozgó, álló, tolató BB-ket lőtáv határáról is lehet lőni, és a brutál DPM-el alázni - ilyenkor a lövéskor már 2 korábbi szalvó van a levegőben... :) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások