Német cirkálók

Több
7 éve 7 hónapja #26607 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én a yorckban egyedül az ágyúval nem voltam megelégedve, az is magasra lőtte a lövedékeit, ami néha irritáló volt, mert egy fél év eltelt, mire odaértek a lövedékek. HIppernél ilyen gond nincs, nem egyenes vonalban mennek a lövedékek, de nem is a világűrig repülnek a lövedékek. Meg mintha az oldala egy picit jobban bírná, de lehet csak placebo hatásom van :blush:


HIppernél nemtom hogy mi legyen az alap lőszerkiosztás, próbálgattam a csak HE, csak AP-t és a váltós módszert, elég random volt, hogy mi mikkor ment, főleg, hogy AP-val szoktam bb-k oldalába lőni 6k-kat néha, máskor meg lepattannak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26610 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hipper HE lövedéke még mindig beteg egy kicsit, de az AP szerintem jó. Ahogy mondod, BB-k is bekapnak 5-6K-t, a cirkálók pedig szép citadellákat. Mostanában kezdek vele jókat menni, de messze még a Roon :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Imre777

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26632 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Mydgard írta: Hat a Yorckkal en is megszenvedek, a Nurnberg sokkal gyorsabban tuzelt, joval tobb talalat volt. Kell meg 100k xp, most mar keresztul viszem a 8-asig.


Hidd el, fullosan a Yorck egy állat, nekem a csalódást a Hipper jelentette.
Az eredmények vele: 50 csata/32 győzelem/ 34 túlélt/ 48 elsüllyesztett hajó/ 137 lelőtt repcsi :silly:
Az átlag sebzés nem nagy 44K, a végére éreztem rá, a top sebzés 110K, de hihetetlenül jó hajó. Nehéz szívvel adtam el.... a legjobb statom cirkálóként ezzel a típussal van :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Imre777

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27190 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német cirkálók
30% korul vagyok, folyamatosan itt lebeg elottem, hogy eladom a francba csak lehuzza a statomat, nem elvezetes vele a jatek, kinszenvedes leduplazni. 41k XP-n allok, most mar osszeszoritott foggal kihuzom a Hippert es teljesen hibernalom ez a nemet cirkalo agat.

Most a japan rombolo ag a favorit, tier 5-nel tartok, ott meg nagyon gyorsan kene most a t6 a ranked miatt. :D A masik amit erdekesnek talalok az amcsi anyahajo ag. Szoval ez a Yorck most egy nagy kolonc a nyakamon. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #27428 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
én ugyanígy vagyok a Hipper-el, kínszenvedés vele a játék.
a Roon talán jobb lesz Tier 9-ben, mint a Hipper 8-ban (itt gyakorlatilag minden hajó jobb nála: Kutuzov, Atago, Chapayev, Mogami talán a NO van vele egy szinten).
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja BigaC által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 6 hónapja #27431 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német cirkálók

BigaC írta: én ugyanígy vagyok a Hipper-el, de kínszenvedés vele a játék.
a Roon talál jobb lesz Tier 9-ben, mint a Hipper 8-ban (itt gyakorlatilag minden hajó jobb nála: Kutuzov, Atago, Chapayev, Mogami talán a NO van vele egy szinten).

A felsorotakot a Hipper képes kiütni egy jo sorozattal.Inkább egy kisseb csatahajorol va szo rengeteg hp jo AP sebzés bármibe amivel találkozhat.Vigyázni kell rá ha cirkolö közel jon akor mehet az AP az oldaléba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.328 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.