Német cirkálók

Több
7 éve 6 hónapja #27923 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Csak AP ???
BB - re is ??? :ohmy:

Puma szép kör, GG !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27925 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Furának hangzik, de a Roon-al megéri, nagyon jó az áthatolási képessége az AP-nek, valakit láttam még X-es BB-nek is 4-5K-kat lőtt. Egyébként rá lehet itt is menni a tűzgyújtásra, skill+zászló, de én úgyis azt nyomom a szovjet cirkálókkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28712 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Sith7 írta: Csak AP ???
BB - re is ??? :ohmy:

Puma szép kör, GG !


Bizony ám ;) Hippertől felfelé már elég hatékonyak a német cirkálók AP-jei a BB-k ellen. Nem véletlen, hogy a Hindenburg-ot páran nem cirkálónak minősítik, hanem majdnem BB-nek :silly: , nekem tegnap kúszott be a kikötőbe :woohoo: majd ma letesztelem, és csak egyet lehet érteni BigaC és PzPuma állításaival.

Én a Hipper/Prinz Eugen-ra a legújabb Steering Gear upgrade-et tettem fel és elég jól lehet vele pörögni (torpedók elleni "Eurobeat-es WASD hack :silly: ")

Tényleg a Hindenburg esetén melyik a javallot? feltoljam az álcázását (skill+modul+festés) és lőtáv kigyúrva(pontosság+távolság modul), vagy légvédelmi modul + lőgyorsasági modul + atom kanyarodási modulok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28714 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én pl. VI-os tierű rankedekben Budony-val AP-vel lövöldöztem BB-kre és szépen is hozta a sebzéseket.
V-ös és VI-os szovjet DD-vel ha könnyű cirkálókra lövök, akkor is szoktam időnként AP-re váltani, és hozza is a citadellákat azért szépen :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28718 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Ghostsaker írta: Tényleg a Hindenburg esetén melyik a javallot? feltoljam az álcázását (skill+modul+festés) és lőtáv kigyúrva(pontosság+távolság modul), vagy légvédelmi modul + lőgyorsasági modul + atom kanyarodási modulok?

Nálam így vált be :

Álcát mindenképp javaslom,ahogy a lőtáv is alap és a kanyarodás sem árt, a többi már szerintem egyéni ízlés, játék alapján. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ghostsaker, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28722 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Köszönöm a segítő választ PzPuma mester :)

Akkor a köztes (lopakodóan-lőtávos-kanyarodósan-légvédelmes) megoldás, amolyan Jack-of-.all-Trades-es a dolog. :whistle: Én személy szerint a lőtáv növelése, vagy a tűzgyorsaság között gondolkodtam, de akkor marad a lőtávolság növelése, hogy távolról mennyek a többiek agyára. :evil: (és majd kapom a negatív karmákat :pinch: )


Gondolom azzal a 100-as légvédelemmel nem sűrűn rohannak le a CV-k repülőrajokkal ;)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Ghostsaker által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.