Német cirkálók

Több
7 éve 4 hónapja #30449 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német cirkálók

vcsaba1968 írta: Hm.. Hipper mint papir akor a Csapajev mi??pehely??vagy a Mogami


Nem akartam mondani, mivel sajat tapasztalataim nincsenek veluk, de ahogy nezem ellenfelkent a tobbi hasonszoru cirklot ok se tunnek acelosnak. :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30451 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hipper nem volt annyira papír, egyszer lerohantam egy North Carolinát, az RNG ellene volt, így kitorpedóztam :)
Végignéztem a képeimet, talán két jó menetet tudtam vele menni, a legtöbb csata közepes vagy annál is rosszabb volt vele. Ezek még régebbi verziókból vannak. Ha jól emlékszem, nagyon ügyeltem a szögelésre, sok AP és ha úgy hozza, torpedók.
A Roon pedig még durvább AP-vel rendelkezik, BB-k oldalát is sikeresen lehet lyuggatni vele... :)





látszik is, hogy ezek is bukták voltak, 47% körül volt a WR-em vele...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja BigaC által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ghostsaker, Eper

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30452 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Gratula BigaC! 6 kill, respect megvan tőlem :)

Ez meg friss egy friss Hindenburg menet:







Persze a kér szovjet/oroszt miután lelődöztem 1000 HP köré és menekülőre fogták, más lekapcsolta előttem.... ("Animált Rinya Picsás" - vcsaba1968 után szabadon - küldi uccsó 4 szovjet/orosza csak nem akar jönni
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30461 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Nekem t8-as cirkálókból Mogami volt meg, ilt most van Takao és Hipper. Hát, Hipper előnye, hogy messzebbről lősz, mint a japánok, így nem kell olyan közel menni. Mondanám, hogy lehet vele jó köröket menni, de ma rng szólt és olyan "jó" mapot és csata módot adott, hogy 17k-val süllyedtem ,mert t9-es német csoda bb úgy gondolta, hogy én vagyok a legveszélyesebb.


Próbálgatom, hogy mikor mire lőhetek, mert olyan sok kört nem megyek vele, mióta megvan a B test és Roon, Hindenburg meg nem érdekel jelenleg. Torpedózni nem szoktam nagyon vele a 6km-es range miatt, habár néha napján betalál.
De a formája elég jó a hajónak, főleg a tornyok,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30469 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Azért a Hipper/Eugen tud meglepetést okozni, főleg, ha az ellenfél elfelejt pár dolgot róla: ellenfél Bismarck-ja és a Hipper-je azt gondolta, miután megzavartam a bázisfoglalásukat, hogy majd egy közrefogó manőver után hamar elkapnak.... 4-4 km-re voltak és közeledtek, ellenfél Hipper eltorpedózta magát én meg jobbra is, balra is kiadtam az ebihalak útját :evil: , igaz csobbantam és ők csak a 3/4 HP-jukat vesztették el :whistle: , de volt utána futás, mikor odaértek a többiek, persze hiába :pinch: Lehet az RNG is velem volt :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30497 Írta: fiman28
fiman28 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
A mai első csatám, és persze vereség, ha csak még 1 perc lett volna a csatából ......
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, James Onedin, Eper, llw99, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.341 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.