Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Hungarian English French German Italian Polish Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish

Jelenleg 92 vendég és 5 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Német cirkálók

Német cirkálók 2 hete 1 napja #31876

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 498
Hm, a prém dd-s kampány 2. részénél tartok csak, ott beaktíváltam a ca-val lőj 50 citadellát, HIpper szépen adja, ha engedik és van brit cirkáló ellennél :whistle:

shot-17.01.03_21.04.03-0182.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

De valaki sejti mi az istenért van ekkora xp szakadék köztem és a 2. helyezett között? :blink
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: vonKurz, Eper

Német cirkálók 2 hete 1 napja #31884

• ledgeri
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 347
Te csináltad amit a rendszer szerint kell, ők nem...
/ <<Itt streamelném....

Német cirkálók 1 hete 3 napja #32122

• GaiusHun
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 710
Egek, ez a Roon egyre jobban tetszik, s ha a kilences ennyire jó, mit várjak a tízestől? :woohoo: Ami persze még fejlesztés alatt áll. A Roon esetében számos alkalommal kaptam csatahajó kitüntetést, amin mindenki csodálkozik, de a hp feltöltés okos használata messzemenően megnöveli a hajó harckészségét.

Ebben a körben az Ap ereje mutatkozott meg, szerencsétlen Nagato-t felgyújtottam, utána AP-val soroztam, majd újra gyújtás és Ap. Igyekeztem akit lehet sebezni, illetve kihasználni a Roon legendás légvédelmét, amit a Ranger valamiért nem akart megérteni. Roon-t elkerülni, de ő jött, a gépei meg potyogtak.
Szeressem ezt a hajót :love:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Köszönetet mondtak: Mydgard
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások