Brit csatahajók

Több
6 éve 2 hónapja #50522 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Ezzel a monarch-kal mi a jó istent kéne csinálnom, hogy 100k sebzésem legyen és nyerjünk is mellette? Eddig elég pocsék tapasztalataim vannak vele, hajótest és lőtáv ki van fejlesztve ,alap motor van benne, de csak 1,5 csomóval lesz kb gyorsabb azzal.
Lőtáv elég pocséknak tűnik, főleg, hogy SOKAT vagyok t10-ben, vagy t10-es hajók mellett ahol azért 18.4km elég kevésnek tűnik, mikor 20-ról lőnek rá az emberre.
Az ágyúk meg.... NC brit kivitelben vagy mi a franc ez a szórás?!
Mai 2 meccsem:










1. meccs: t6-8, de acspat gyorsan elhullott, aztán 16km-ről kellett a végén lőnöm egy bismarckot és egy amagit, míg mögöttem volt egy Queen, bismarckot kilötték, de bayern utána meghalt és egyedül maradtam egy Amagi és egy queen ellenében, 0 hp visszatöltővel, negyed hp-m, fizikai képtelenség lett volna lehozni, mert az ágyú pocsék és queen elég sok hp-n volt, meg amagi is....

aztán t8-10, elmentem A-ra, de volt 3 hajó össz ivssz ott, másik oldalt meg ledarálták őket, próbáltam sebezni egy ibukit 14km-ről, de össze vissza fordult, így semmit se tudtam tenni, végén kitorpedózott, mert nálam természetesen csak akkor jelenik meg mikor már úgy is mindegy, de ha én próbálkoznék akkor mindenki kifordulna...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51081 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Én még csak a King George-nál tartok, de az egész jó.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51744 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Ma mentem egy kört Monarch-kal, úgy voltam vele, hogy pocsék köröm lesz, mikor 3 kill mellett csak 30k sebzésem volt, majd valahogy összejött ez :blink:








chapanak high calier meg confederation medálja volt asszem
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 napja #52377 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
HM, első köröm bukó volt, nemtom mi a jó isten történt, lehet az enterprise+kidd kombó kicsit sok volt a Lexingtonunknak...



Utána meg wtf










35 találatnál MÁR VOLT 10 gyújtásom, máskor EGÉSZ MECCS ALATT NINCS ENNYIM, ok. Csak a végén 3 torpedót bekaptam a német 9-es dd-től, ami úgy tünik többet ért, mint a fél hp-m Xd (ellenséges Coloradot meg előttem kirobbantották, akivel harcoltam a végén)
14k xp kell még, és lassan vége. Igaz, lehet nem a küldivel kapott álcát kellett volna eddig használnom, ahnem valami rendeset, ami adott volna 100% xp bónuszt Xd )
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 napja #52383 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Meglehet h sok a csatákban a minusz 10 százalék gyulladással rendelkező kapitány a csatákban, azért gyujt olyan keveset közbe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 napja #52384 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Meg ugye a Monarch nagyon különc az ágban, 35% gyújtás nem nagy szám. AP-t kell vele elsődlegesen lőni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.352 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.