Brit csatahajók

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55360 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Amikor egy 83k hp-s hajóval 194k dmg benyalás után marad kb 15k hp-d ÉS meg van 1 hp töltőd... az érzés felbecsülhetetlen :lol: (conqueror)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55596 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Egy bukó meccs után mentem ezt, a sebzés nem nagy, de kifogtam talán a leghülyébb cv-s playert eddig, és megvan az első ilyenem, mióta szétválasztották a medált, azóta nem kaptam (a régiből sincs sok alapból se)






Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55626 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Táncoltatom a kislányt és már csak 30 rugó kell a következőhöz, mikor eztet merészeltem alkotni:







Valaki a felénél elkezdett németül zagyválni azon, hogy senki nem tud játszani, közben mindenki elhullott és megkaptam, hogy én vagyok a csapat minden reménye... :(

Az egészben az volt a vicces, hogy a végén közelharcot vívtam a 6-os tank szerepkörbe tartozó némettel támogató egységként B) . Mentségemre szóljon, hogy ő menekült én meg loholtam utána, közben a német és olasz cirkálók rossz helyre tévedtek, a gránátjaim útjába. :evil:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #56723 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Na, megvettem a top tieres "OP csodát". Meccsen vettem észre, hogy sima hp töltőm van fent. nem a prém, ezt cseréltem meccs után. Kis ágyú van fent, nem tudom mennyi értelme van a nagyobb löveget használni, látom, hogy picivel nagyobb a sebzése, azonos töltésidővel, de -4 ágyúcső, ugyebár.









Ellenfél a másik oldalt próbálkozott kb, így is is elment pár hp-m (egyik conq belém lőtt 16k-t, wtf, gondolom AP volt). Tudom, hogy egy meccs alapján ne ítéljem meg, de eddig nem nyűgözött le, vagyis az ágyúszórás szokásos brit, nem a legjobb, de legalább nem hulladék a szórása.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #56725 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Elvileg 1.8-as a sigmája, eléggé alacsony, szinte a legpontatlanabb 10es. Montananak 1.9, Yamatonak 2.1 :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #56727 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Mielőtt behozták volna pontosabb volt de az ennél is gusztustalanabb volt így kicsit tekertek rajta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.308 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.