Brit csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja #43247 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Doktoruur írta: [

Szerk.: Na megnéztem az egész T7 szintet és ennek a hajónak a legpontatlanabb a lövege (1km-re lebontva).


talán azért, mert sokat fogsz HE-t használni, és azok ha melléesnek is sebeznek.

ez persze csak tipp, de a tizeseknek nem 240 a szórása, hanem 280-300 :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43250 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

vonKurz írta:

Doktoruur írta: [

Szerk.: Na megnéztem az egész T7 szintet és ennek a hajónak a legpontatlanabb a lövege (1km-re lebontva).


talán azért, mert sokat fogsz HE-t használni, és azok ha melléesnek is sebeznek.

ez persze csak tipp, de a tizeseknek nem 240 a szórása, hanem 280-300 :)


Az teljesen lényegtelen, hogy HE, vagy AP. 241m a szórása és 18,1km a lőtáv. Ezen a lőtávon a legpontatlanabb T7-ben. A T10 nem értem, hogy jön ide.... De ha már T10.... a Yamatonak 275m a szórása, de 26,6 km-en. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43256 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Doktoruur írta:

vonKurz írta:

Doktoruur írta: [

Szerk.: Na megnéztem az egész T7 szintet és ennek a hajónak a legpontatlanabb a lövege (1km-re lebontva).


talán azért, mert sokat fogsz HE-t használni, és azok ha melléesnek is sebeznek.

ez persze csak tipp, de a tizeseknek nem 240 a szórása, hanem 280-300 :)


Az teljesen lényegtelen, hogy HE, vagy AP. 241m a szórása és 18,1km a lőtáv. Ezen a lőtávon a legpontatlanabb T7-ben. A T10 nem értem, hogy jön ide.... De ha már T10.... a Yamatonak 275m a szórása, de 26,6 km-en. :)


egyensúlyozási kérdés lehet. ha annyira pontos ágyút adnak a He-t lövőkre, mint amelyik elsősorban AP-t lő, akkor messziről túl erős lehet, ha ezt úgy korrigálják, hogy csökkentik a HE sebzést, akkor meg közelről lehet túl gyenge. na mindegy, semmi konkrét, csak tippeltem, hogy ha HE-vel használlod, akkor kicsit kevésbé zavaró...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43258 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Lehet van ilyen adat, de arról nem találtam infót. Azaz nem különbözteti meg a HE és AP lőszer szórását publikusan. Elvileg nem kellene befolyásolnia semminek, mert u.a a ballisztika hat rá, mint az AP-ra. De persze ez egy játék, meg wg... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43259 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Nelsonnak papíron 1m híján rosszabb a szórása, gyakorlatban mégis pontosabb.
KG már felfejlesztve, tankolásra abszolút alkalmatlan -talán még kevésbé mint Nelson, álca elvileg nem rossz, de tart az első lövésig, onnan pedig kevés a HP és a páncélzat is, hogy jelentős kár nélkül megúszd mire eltűnsz a képből. Sebesség, agilitás nem rossz. A lövedékek mintha érezhetően gyengébben muzsikálnának mint akár a Warspiteon,Nelsonon vagy Hoodon. Illetve az egész hajón azt érezni, mintha "az elektronika leszabályozna" :blink:
Nyilán még keveset használtam, de nem tartozik az első látásra easy hajók közé. Plussz még gondolom hozzájön, hogy tele van a játék BB-vel, majd kiderül mit tud ha cirkálók ellen többet használom.
És mennyit dob rajta a rejtőzködéses skill.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43260 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

SirHiggins írta: Nelsonnak papíron 1m híján rosszabb a szórása, gyakorlatban mégis pontosabb.
KG már felfejlesztve, tankolásra abszolút alkalmatlan -talán még kevésbé mint Nelson, álca elvileg nem rossz, de tart az első lövésig, onnan pedig kevés a HP és a páncélzat is, hogy jelentős kár nélkül megúszd mire eltűnsz a képből. Sebesség, agilitás nem rossz. A lövedékek mintha érezhetően gyengébben muzsikálnának mint akár a Warspiteon,Nelsonon vagy Hoodon. Illetve az egész hajón azt érezni, mintha "az elektronika leszabályozna" :blink:
Nyilán még keveset használtam, de nem tartozik az első látásra easy hajók közé. Plussz még gondolom hozzájön, hogy tele van a játék BB-vel, majd kiderül mit tud ha cirkálók ellen többet használom.
És mennyit dob rajta a rejtőzködéses skill.


És arra sem tettél pontosságnövelő cuccot (Nelson)? Valamint a KG már a nagy lőtávra lő, vagy még az alapra? Mert az alap pontatlanabb, mint a nagy. Semmiképpen nem könnyű (szerintem) hajó, ellenben érdekes. :) Ahogy fentebb is írtam, én nagyon nem mennék bele a dühöngőbe vele, de ezt Te is megerősítetted. Na majd meglátjuk milyen lesz. Még messze vagyok tőle sajnos. :unsure: Én egy picit Erzsótól tartok, de nem tudom miért... (T6 ugye).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.