Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32867 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

reveszlaci írta:

kosa78 írta: Már régen voltam a forumon ezért bocsi mindenkitől.
Az első kérdésem azoktól akinek megvan az Iowa. Miért érdemes kifejleszteni és felrakni rá a Iowa B hajótestet 60000 xp-ért és 5 milláért? Megnéztem semmivel nem ad többet, de lehet hogy tévedek.

1 Ez egy úszó lomha teknő aminek 24 km vagy több a lőtávja. ezt kell kihasználni ill. szemből nagyon nehéz átlőni kivéve ha én játszom vele:).

2. Sokszor látta, az elrettentő erejét egy csatában mikor képes volt egy oldalt feltartani, igaz szerintem a játékosok gyökerek voltak.:)

3. Alapból is a legjobb az AA védelme ezért én nem is nagyon tolom, inkább a másodlagos fegyvereket toltam fel, mivel a cv-k arány elenyésző manapság. Sokszor húz ki a szarból.

én is csak akkor tudtam meg ill mondták mikor megvettem 5 másodpercet lefarag a B- test lapátátfordulás,és rárakod fejlesztésnél a -20% ost , 15 sec lessz az átfordulás,és nem lomha szar a leg gyorsabb bb-k egyike,ha nemtetszik add el :P és sok másban is király


Sok másban király csodát ne várj tőle!! Nekem mindhárom megvan van összehasonlítási alapom. A Választófejedelem és a Yamato is kemény ellenfél neki. Nem fog fölényt adni neked a játékban. Egy figyelmetlen pillanat, és megy is a citadel neki akár hármasával is!

Elkeserítelek nagyon nem mondható el róla, hogy a legjobb!!!!! Egyszerűen nincs legjobb csak jó játékos van aki jól játszik egy hajóval és ebben a tierben nincs bocsánat a hibázást keményen büntetik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32868 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
nagyon én sem vagyok elájulva az Iowától, csak hát amikor kezdtem a gamét, szinte mindenből az USA vonalra feküldtem rá, szóval ezekből állok a legnagyobb tierben. (egen, van egy használhatatlan Baltimore-om is, amivel már hónapok óta nem játszottam).
már ott tartok, hogy a japán vonalon az Amagit várom, pedig az csak 8-as. egyszerűen akármivel kerülök vele szembe, pattan róla minden, ő meg szétirt az 10 lövegével.
németnél is lelassultam, a Gneisenau annyira nem jön be, Bismarck-ot se várom mert a Tirpitz-ben már egy Missouri mennyiségű XP-t vertem bele :) és a másodlagosain kívül nem hiszem, hogy nagy újdonság lenne.
szóval Iowa: jókat üt azért, de keveslem a három tornyot és sokallom a sérüléseit. és hát nem lehet mindig mindenkihez képest szögben állni :)
tegnap ciklon: kilőttem egy Tirpitz-et és jött szembe egy másik Iowa. mire felocsúdtam és ráfordultam volna egy jobb szögre, a 3/4 HP-met levitte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32870 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Szóval mégiscsak jó :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32873 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
jobb híján jó :D
most léptem át a 100K XP-t vele, már csak 148K kell a Montanához :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32874 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Biga én spec szeretem de mar tízes hajókkal kell neki menni többségében ott meg nem annyira fényes.
Nem mondhato el róla hogy a legjobb a nagyfrigyes és a tízes hajók kemények neki sok esetben nem is lehet vele elkerülni a citadelt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32875 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Kzoli írta:

reveszlaci írta:

kosa78 írta: Már régen voltam a forumon ezért bocsi mindenkitől.
Az első kérdésem azoktól akinek megvan az Iowa. Miért érdemes kifejleszteni és felrakni rá a Iowa B hajótestet 60000 xp-ért és 5 milláért? Megnéztem semmivel nem ad többet, de lehet hogy tévedek.

1 Ez egy úszó lomha teknő aminek 24 km vagy több a lőtávja. ezt kell kihasználni ill. szemből nagyon nehéz átlőni kivéve ha én játszom vele:).

2. Sokszor látta, az elrettentő erejét egy csatában mikor képes volt egy oldalt feltartani, igaz szerintem a játékosok gyökerek voltak.:)

3. Alapból is a legjobb az AA védelme ezért én nem is nagyon tolom, inkább a másodlagos fegyvereket toltam fel, mivel a cv-k arány elenyésző manapság. Sokszor húz ki a szarból.

én is csak akkor tudtam meg ill mondták mikor megvettem 5 másodpercet lefarag a B- test lapátátfordulás,és rárakod fejlesztésnél a -20% ost , 15 sec lessz az átfordulás,és nem lomha szar a leg gyorsabb bb-k egyike,ha nemtetszik add el :P és sok másban is király


Sok másban király csodát ne várj tőle!! Nekem mindhárom megvan van összehasonlítási alapom. A Választófejedelem és a Yamato is kemény ellenfél neki. Nem fog fölényt adni neked a játékban. Egy figyelmetlen pillanat, és megy is a citadel neki akár hármasával is!

Elkeserítelek nagyon nem mondható el róla, hogy a legjobb!!!!! Egyszerűen nincs legjobb csak jó játékos van aki jól játszik egy hajóval és ebben a tierben nincs bocsánat a hibázást keményen büntetik.

na jól van ne hasonlítsd már 9-es hajót 10 esekhez,,iowa-t yamato-hoz stb,,nekem igen is nagyon ffekszik már az iowa,persze hogy nem kell oldalát mutatni,,és ugyanugy lövi citadellát többi 9 es bb-nek,,nehezen índult elején sokat szidtam de faxán begyakoroltam és tuti,ha egyszerre oda adnák a német és a japán 9 est érte akkor se adnám oda,nemsokára meglesz Monta,,na az lesz az ígazi :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.