Francia csatahajók

Több
6 éve 1 hónapja #51757 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Szerintem is nagyon jó a Normandie. Tegnap nagy adok-kapokban voltam egy Richelieu-vel, és SZEMBŐL valahogyan bevarázsoltam neki egy citadellát. Aztán kapott még kettőt oldalról.. :)

Egy rossz van benne, hogy a hátsó tornyot szinte nem is lehet használni, mert annyira ki kell vele fordulni, hogy nagyon megbüntet az ellenfél érte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51758 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Francia csatahajók

Dewri írta: Ja, nem rossz a Normandia. Én kizárólag AP-val használom, úgy is üt.



Meglett a Lyon, legelső körben odatette magát. A sok cső miatt ez viszont már "only HE"...



Szerintem bűn a Lyont kizárólag HE-vel használni, emlékeim szerint csak egyszer lőttem vele repeszt, akkor is véletlenül. Ezzel az AP-t kell szórni, főleg így, hogy a hetes tier a leggyakoribb top tier a meccseken.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51759 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Francia csatahajók

Dewri írta: Ja, nem rossz a Normandia. Én kizárólag AP-val használom, úgy is üt.



Meglett a Lyon, legelső körben odatette magát. A sok cső miatt ez viszont már "only HE"...


elég nagy hiba végig HE-vel lőni vele....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51775 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Teszek fel én is képet, épp most mentem egy (szerintem) jó csatát:






Szegény Aoba, egy salvoból 2 citadella.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51791 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Viszont a Dunkerque-el "elfelejtettem" célozni/lőni, olyan, mintha sokkal jobban szórna. Régebben majdnem minden csatánként lőttem vele 1-2 citadellát, most meg alig találok el valamit.

Ma is, 7km!-re egy cirkáló (talán königsberg, a 6-os német) az oldalát mutogatta, beledurrantottam mindent (8), aztán a távcsőben azt látom, hogy 3 lövedék fölé!, 2 alá a vízbe, a 3, ami talált, levett róla 4k hp-t.

Annyi változott, hogy az eddigi kapitányt lecseréltem az új francia speckó kapitányra. A régi is 11 skilles volt, azt tettem a normandie-ba, mert azt hiszem megtartom. Most már ez is 11 skilles, a skillezés is ugyanaz.

Lehet, hogy nekem kancsal kapitány jutott? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51792 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Vélemények a Lyonról?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.