Francia csatahajók

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55136 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Ez most mi? EZ MOST MI?!








1.6-os sigma-val hogy a jó istenbe adott be ennyi ctiaadellát?! EDDIG FULL PONTATLANOK VOLTAK A LÖVEGEK?! (farmolni akartam másodlagos találatot, ezért montanakat (2) nem igazán lőttem eleinte, csak hagytam, hogy 11.3-on belül maradjanak)

Oh, kövi kör 108k dmg-gyel bukta, visszaállt a világ re....
NANI?! (3. kör)


:ohmy:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55142 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
ez egy nagyon jó hajó, majd meglátod ... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55144 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Remélem, van még kb 100k xp hátra a Republicig :silly:

Gond, hogy a lövegek franciásak, meg t9-es bb-knél eddig nemigazán találtam meg az összhangot (Lionnal alig ovlt köröm eddig, így arról ne mnyilatkozok, de Izumo volt az első, Grobe volt a 2. és Iowa volt az utolsó Alsace elött, ezeknek a lövege nálam felemásan ment)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55237 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Hogy kell a Richelieu-val játszani?

Hiába állok szemben mindenkivel, engem szarrá lőnek, én meg nem találok el senkit. Egész csata alatt lövök közép távról, semmi eredmény. Egymás utána három salvóból 0 találat. Lyon ehhez képest egy sniper volt. Első csatám 110k utána a többi LÓFASZ. Pedig a corridor fight-ot csinálom, és csak a legvégén nyomok push-t, persze ha túlélem a csatát ezzel a szutyokkal. Azt hittem hogy a North Carolina után nem fogok még egy hajót annyira rühellni, mint azt, de ez már közel jár hozzá. Full brodside álló montana-ba 1 hit és overpen... köszi WG...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55239 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Én 10km-re mentem kb, hogy legyen bármi esélyem, persze, ha van támogatás, anélkül marad a "sniper" dolog. Én Alsace-kal érzem ezt, republictól kicsit többet várok, főleg, hogy az egyik rep legutóbbi CW-n full hp-ról kivágta max lőtávról a hindenburgunkat, de egyik csatában chaten leírta vaalki ,hogy talán alsace-nak jobb az ágyúja....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55240 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Francia csatahajók

Grievous írta: Én 10km-re mentem kb, hogy legyen bármi esélyem, persze, ha van támogatás, anélkül marad a "sniper" dolog. Én Alsace-kal érzem ezt, republictól kicsit többet várok, főleg, hogy az egyik rep legutóbbi CW-n full hp-ról kivágta max lőtávról a hindenburgunkat, de egyik csatában chaten leírta vaalki ,hogy talán alsace-nak jobb az ágyúja....


Most is végre betett tier8-ba. Egész csata alatt lőttem egy 4 és 16km között állandóan ingázó Bayernt. Ha nem oldalt állt, alig találtam el. 1-2 hit... Összeszedtem 3,3 milla potenciálist, és effektíve "alig sebeztem". Pedig a csata 90%-át végig lőttem töltésidőre...
Vagy hagynom kéne a secondary húzását, és inkább Aiming systemet rádobni?
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.