Csatahajókról általánosságban

Több
7 éve 2 hónapja #31887 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Csatahajók
nevetséges ... sehol nem voltak :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #31888 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Csatahajók

Mydgard írta: A ruszkik nagy hajos nemzetet faragnak magukbol, eleg mulatsagos. :)


ha a németek kaphattak csatahajókat, akkor az oroszoknak is jár, annyit csináltak az orosz hajók is mint a Bismarck, vagy a TIrpitz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #31890 Írta: KaptGabeN
KaptGabeN válaszolt a következő témában: Csatahajók
Én a magyar hajókat várom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #31891 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Csatahajók

vonKurz írta:

Mydgard írta: A ruszkik nagy hajos nemzetet faragnak magukbol, eleg mulatsagos. :)


ha a németek kaphattak csatahajókat, akkor az oroszoknak is jár, annyit csináltak az orosz hajók is mint a Bismarck, vagy a TIrpitz...


Hát nem tudom, végül is a Bismarck pár sorozatból elsüllyesztette a Royal Navy akkori zászlóshajóját (még ha az egy kissé kirakat zászlóshajó is volt), más kérdés, hogy később nem volt szerencséje és elkapták, azért szovjet - orosz részről nem nagyon hallottam csatahajók komoly szerepéről. Eleve viccnek tartom, hogy pl. egy francia vagy olasz hadiflotta, sőt még a Royal Navy előtt bevezetésre kerültek az orosz - szovjet hajók.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #31892 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Csatahajók

KaptGabeN írta: Én a magyar hajókat várom!


Parancsolj:

A következő felhasználók mondtak köszönetet: KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #31893 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Csatahajók

FeketeHarren írta:

vonKurz írta:

Mydgard írta: A ruszkik nagy hajos nemzetet faragnak magukbol, eleg mulatsagos. :)


ha a németek kaphattak csatahajókat, akkor az oroszoknak is jár, annyit csináltak az orosz hajók is mint a Bismarck, vagy a TIrpitz...


Hát nem tudom, végül is a Bismarck pár sorozatból elsüllyesztette a Royal Navy akkori zászlóshajóját (még ha az egy kissé kirakat zászlóshajó is volt), más kérdés, hogy később nem volt szerencséje és elkapták, azért szovjet - orosz részről nem nagyon hallottam csatahajók komoly szerepéről. Eleve viccnek tartom, hogy pl. egy francia vagy olasz hadiflotta, sőt még a Royal Navy előtt bevezetésre kerültek az orosz - szovjet hajók.

Az orosz piacra hajtanak. A WG ezt bemutatta a WoT-ban is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.429 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.