Német csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #41527 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Német csatahajók

bontottcsirke írta:

Doktoruur írta:

PzPuma írta: A 7-es némettel keresni kell a közelharcot és akkor lesz sebzés ;) (Gnes/König 68/68k)


Köszi Puma. :) Zoli is adott már tanácsokat és Szabi is, de rájöttem, hogy nekem inkább a vérbeli csatahajók állnak kézre. :cheer: Vagy azok sem... :blush: :lol: Átvészelem, aztán jöhet a Bismarck. :P



Remélem nem 18-20km-es bismarck játékra készülsz :lol:


Nem arról vagyok híres. :) Régi videóim sem erről árulkodnak, igaz azokat már nem lehet itt látni. De Csaba sokat látott közülük, vagy Szete bátyó, esetleg Dog, vagy Laci. Én inkább odamegyek és odabaszcsizok jó nagyot harcos vagyok. Ezért is halok sokat a 7-es ladikkal. :( :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41529 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem valahogy a német bb-k BIsmarckig elégé nem hozták azt, amit itt sokaknak hozott, legalábbis nekem a rövid lőtáv, a viszonylag pontatlan ágyúk, ilt t6-osig a lassúság nem igen tetszett. T7-es gyors, de papír cserébe. Bismarckkal elég jól kijöttem, jó másodlagos, jó lőtáv, elfogadható ágyúk (vagy jó ágyúk?). Aztán meg jött egy a roncshulladék, Grobe néven Xd

11.6km-es másodlagos lőtáv, majd meglátom mire megyek vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41532 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Megnőtt rendesen a lőtáv és szerencsére elég gyorsan pufogtatnak is vele.

Nálam most 3,4s és 6,4s a töltési idő rajtuk.


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41533 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Csak 2 csatát tudtam menni eddig Grobeval, de elsőnél 2x kidobott a szerver (előtte volt 6 ranked és 2 scenario köröm, köszi.....), utána tudtam picit tesztelni missouri ellen (asszem az volt, vagy iowa), de majd kéne egy rendes teszt is.


Oh, Lebe :3 (a t7-es német dd, Z1 a "kapitányod" :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41537 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Bocs hogy bele kottyogok de az a 3,5km lőtáv különbség döntő lehet ;) főleg ha szerencsés lövése volt és te egy citát kaptál :whistle: és mire lőtávba kerülsz jön a következő salvó,sortűz és bye-bye :pinch:
Bismarck-nál is ugyan úgy lesz bőven overpen-ed az a plusz lövegtorony nem mindig érződik :S egyedül a másodlagos lőtávja ami kiemelkedő(zászlóval most már 11,3 km)de a manuál skill nélkül és nerf-elt gyújtással nem igazán igazi :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41538 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Jaszon írta: Bocs hogy bele kottyogok de az a 3,5km lőtáv különbség döntő lehet ;) főleg ha szerencsés lövése volt és te egy citát kaptál :whistle: és mire lőtávba kerülsz jön a következő salvó,sortűz és bye-bye :pinch:
Bismarck-nál is ugyan úgy lesz bőven overpen-ed az a plusz lövegtorony nem mindig érződik :S egyedül a másodlagos lőtávja ami kiemelkedő(zászlóval most már 11,3 km)de a manuál skill nélkül és nerf-elt gyújtással nem igazán igazi :angry:


Mint ahogyan döntő lehet a füst és a szikla is. :) Arról nem is beszélve, hogy egy cirkáló szépen tud forogni. Főleg ha tudja is, hogy jön a salvo. Az a salvo, ami legalább 17km-ről jön és sok mp múlva ér oda. Egyébként meg ha egy cirkálót felderítik és az oldalát mutatja a frontnak az meg is érdemli hogy korai bye-bye legyen a csata vége. ;) Főleg ha a citadella után vár még 25-30 mp-et és szotyizik tovább oldalazva. :whistle:

Nem azt mondtam, hogy nem lesz overpenem, csak azt, hogy remélem nem ennyi. Tudniillik egy csatahajóm sem produkált ennyit. Pedig mentem pár hajóval (23 különféle csatahajó), hiszen az összes csatámnak a 75%-át csatahajók teszik ki (lassan 1200 csata).
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Doktoruur által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.285 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.