Német csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #41874 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ne mást nézzetek, ezt nem is értem teljesen.
Különböző oldalakon, fórumokon, facen folyamatosan olvasom a kérdéseket hogy milyen beállítások, modulok kellenek egy-egy hajóra ill milyen kapitány skilleket használnak mások.
De miért ? hol a játék így ?
Olé ! király leszek azzal azzal a hajóval, felszereléssel, kapitánnyal amit mástól lestem el, közzétette... aha, persze...
Tuti lesz így a játék, ami már az elején oda lett...

Ráadásul sok variáció azért nincs, menni kell az adott hajóval és kitapasztalni.
Persze, nem is tagadom én is megnézek egy-egy felszerelést kapt skillt hogy más mit tett fel, de ettől függetlenül én azokat használom melyek számomra megfelelőek.

Kezdő játékosok talán lehetnek kivételek na de esetükben is miért nem tapasztalja ki, nézz utána ami közben lehet még több tudást szerezne (nem csak a kérdéses dolog kapcsán)
Természetesen tisztában vagyok azzal hogy a fórumok, csoportok valamelyeset ezért is vannak, meg kérdezni kell.

Nem vitaindítónak szánom írásomat, nem is a tisztelt Trucker39 fórumtárssal van gondom ;) :) hanem a "Flamu féle beállítással" ami kapcsán kikívánkozott a fenti szösszenet.

kepernyos írta: Nos, figyelembe véve, hogy az újraskillezés aranyba kerül, jó ha az ember tudja, hogy melyik beállítással sikeresek más játékosok, mielőtt dönt.

Arany... elnézést kihagytam a sorból.
Nos, Elég régóta játszom de aranyért még nem osztottam újra kapt skillt.(nem is fogom, nincs is rá keretem)
Miért is ? mert nem fél perc alatt osztom ki. ;)
Volt ugye pár ingyenes újraosztás is és nekem napokig tartott, eltököltem vele ? igen :cheer: , de átgondoltan osztottam ki...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #41876 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nos, figyelembe véve, hogy az újraskillezés aranyba kerül, jó ha az ember tudja, hogy melyik beállítással sikeresek más játékosok, mielőtt dönt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #41878 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én is skillek terén a gold miatt nem akarok nagyon variálgatni, free playerként sok választásom nincs, kapitányom meg nincs 19 ponttal Xd (sok 17 pontos van)

vonKurz-t üdvözlöm, ahogy a csatában is tettük B)










Meghaltunk mind a ketten, de dobogós hely nem rossz azért

Itt kicsit agresszív voltam, próbáltam előre menni, egy alabama (?) volt szembe, egy Grobe nekem oldalt, később egy amagi a másik oldalt, meg egy t9-es amcsi ca lött folyamat HE-vel. Nem lett volna nagy bajom, ha a végén Amagi nem HE salvot lő, ami megint felgyújt és amiatt égtem le végül...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #41926 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Itt kicsit agresszív voltam, próbáltam előre menni, egy alabama (?) volt szembe, egy Grobe nekem oldalt, később egy amagi a másik oldalt, meg egy t9-es amcsi ca lött folyamat HE-vel. Nem lett volna nagy bajom, ha a végén Amagi nem HE salvot lő, ami megint felgyújt és amiatt égtem le végül...


és amíg téged lőttek, addig az Algierom 94k-t égetett a túloldalon 8-9-s hajókon, teljesen rendben volt a csata :D

kepernyos írta: Nos, figyelembe véve, hogy az újraskillezés aranyba kerül, jó ha az ember tudja, hogy melyik beállítással sikeresek más játékosok, mielőtt dönt.


sosem érdekelt különösebben, mások mivel sikeresek, ellenben mindig is érdekelt, melyik skill pontosan hogy működik.

nem vágom pontosan melyik a Flamu féle beállítás, de Flamu nem azért sikeres, mert ezt használja, hanem Flamu a játékosok 90%-nak bármilyen tizes hajóját agyonvágja bármilyen nyolcassal, beállítások ide, vagy oda.

tagadhatatlanul adhat ötletet a lopakodó csatahajó, 13,5km spot távval, bár vagy lopakodik a Kurfurst, vagy másodlagost használl, a kettő együtt elég macerásan jön össze...
ötletnek érdekes, nem feltétlenül a legideálisabb megoldás, mindenesetre hamar eljut odaáig egy kezdő is, hogy mi működhet egy cirkálón, és mi egy csatahajón... feltéve ha gondolkodik, és nem csak másol.

az mondjuk tény, hogy ha viszont másol, akkor inkább Flamut, mint egy random bárki mást B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Kzoli, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #41928 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német csatahajók
szerintem ez a lopakodás kicsit túl van dimenzionálva, legalábbis csatahajónál.
adhat pár helyzetben előnyt, de a csata nagy részében úgyis fel van szpotolva... nem azt mondom, hogy haszontalan, de csatahajónál talán jobban el lehet költeni azt a pontot.
(viszont a cirkálók nagy többségénél "must have" kategória szerintem...)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #41930 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ezt azért vitatnám valamelyest ugyanis 12 csatahajó van a kikötőmben (Tier4-10ig) és a Gnes-Bism pároson (utolsó 4pont lesz az álca ha egyszer elérik) kívül mindegyiken rajta van az álca.
A térkép széléről felesleges harcolni ahogy közelre bemenni is értelmetlen, a kettő közt kell megtalálni a jó helyzetet és harcolni, hidd el sokat jelent az álca.
Persze amikor viszont kell be kell menni a sűrűjébe. (sokan ezt rontják el...)
Mindenképp életképes a dolog, számomra...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.341 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.