Német csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41957 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
De jó is kicsit visszatérni a Bismarck fedélzetére. :)

(Nekem nem szabad rombolót irányítanom. Két-három csata után rózsaszín leszek 10-12 csata erejéig)




Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41962 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Annyira azért nem para, csak legyél a csapatnál előrébb, úgy biztos nem leszel pink :P Eddig csak 2x voltam pink, egyszer dd miatt, mert nem figyeltem (kicsit kaotikus volt a minimap is), másik alkalommal meg a másodlagosaim kiszedtek tűz ltal egy saját ddt mert véletlen mögé mentem, mikor coloradoval lőttem egy gneit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41965 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nos ilyet sem csináltam még ezzel a hajóval. Rammolás ellenséges rombolóval. Szegény a végén már mégsem akarta annyira a dolgot. Pontosabban nem értettem a tervét, miért is jött annyira közel. Messziről egyszerűen kitudott volna szedni.

Replay




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42131 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Segitséget kérnék.Eljutottam a bismarckig (tovább nem megyek)nagyon nem jönnek be az ágyui pontatlanok nagyon nehezen találok el vele még 10 km re is valami ladikot pedig fent van a szóráscsökkentő modul is.Igaz még csak az a test van meg nem tudom ha meglesz a b mennyire fog változni?Nem tudom mit csinálok rosszul,de a montanaval sokkan jobban jönnek a találatok.A másodlagosai brutálisak. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42133 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
érdemes a szóráscsökkentőt levenni és a másodlagos lövegek lőtávját növelőt felrakni.

Én szeretem az ágyúját, nekem eddig t4-9 között csak ez hozta a szintvonalat, Grobe mostanság kezdett valamit csinálni (130k xp-m van rajta....), de az izumo effektusban szenved.

Érdemes viszonylag közel menni az ellenhez, max lőtáv zászlóval, skillel, modullal asszem 11.3km
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Csisz.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42176 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Bismarck :cheer: egyszerűen szeretem :silly: volt az a küldi, 30k sebzés brit hajókba, legyél a top háromban, és éld túl a csatát. Igaz a végén, már csak 3k hp-m volt, de megcsináltam, megcsináltuk. :love: a vicc az volt, hogy észre se vettem a krákent, egyszerűen nem volt rá időm, csak a csata végén vettem észre az összesítőn...






Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.326 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.