Német csatahajók

Több
6 éve 5 hónapja #45545 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Maradj a másodlagosoknál. Használatuk titka hogy jókor, jó időben kell kihasználni őket 9-10 ben.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 5 hónapja #45547 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Német csatahajók

PzPuma írta: Maradj a másodlagosoknál. Használatuk titka hogy jókor, jó időben kell kihasználni őket 9-10 ben.


Köszönöm Puma!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45584 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mikor Grobeval bedob t7-esekhez, de a pontrendszer miatt nincs időd sebezni, pedig előtted épp egy gnei van halálán Xd








wtf



Miért jó ennyire a winrátám ezzel, mikor eleinte elég pocsék köröket mentem vele? Xd
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45592 Írta: Spock72
Spock72 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Gneisenau -hoz hangulat kell, de néha megéri a csatacirkáló filing miatt.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, AtuqShaman, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45684 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mentem most egy erdekes csatat GK-val, 177k damage, 420-as agyuk. Egy erdekes kozelharci csetepate lett a ciklon miatt a nagyvasak kozott. 1 GK-t lerendeztem 8-2 kilometeres harcban. A csata vegere 2 vs 2 GK maradt 10 kilometerrol kozeledve, a vegere en vs egy. Amit tapasztaltam, hogy keptelenseg volt sebezni egymast, mar enyhen beforgatva, kulonosen az ovpancelt, a felepitmenyt es az orrot szinten. Csak a secondaryk kopkodtek egymast. Vegul probaltam parhuzamba fordulni, hogy lerendezzem, de gyorsabb volt. Most itt ketyeg, hogy mi lett volna ha a 406-osok vannak fent. Rammolason is gondolkodtam, akkor meg draw lett volna, mi alltunk szarabbul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45702 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Mydgard írta: Mentem most egy erdekes csatat GK-val, 177k damage, 420-as agyuk. Egy erdekes kozelharci csetepate lett a ciklon miatt a nagyvasak kozott. 1 GK-t lerendeztem 8-2 kilometeres harcban. A csata vegere 2 vs 2 GK maradt 10 kilometerrol kozeledve, a vegere en vs egy. Amit tapasztaltam, hogy keptelenseg volt sebezni egymast, mar enyhen beforgatva, kulonosen az ovpancelt, a felepitmenyt es az orrot szinten. Csak a secondaryk kopkodtek egymast. Vegul probaltam parhuzamba fordulni, hogy lerendezzem, de gyorsabb volt. Most itt ketyeg, hogy mi lett volna ha a 406-osok vannak fent. Rammolason is gondolkodtam, akkor meg draw lett volna, mi alltunk szarabbul.


ugye ha mindenki szembol van, akkor jobb a HE. de ha meglátom valakin, hogy HE-t tölt, akkor tuti elmegyek mellette és agyonvágom AP-val, szal passz, nem mindig van jó megoldás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.377 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.