Német csatahajók

Több
6 éve 5 hónapja #46348 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Igaz, attól függ a dolog, hogy a minimap milyen tájolású, mert lehet, hogy észak pont a térkép alsó fele, vagy 45°-os szögben van pl :silly:

Hát volt XD
Legaláb közelebb kerültem a 4. yamamotos küldikhez, mert secondary/bb-be való sebzést csináltam párszor, a 2.5 milla potenciális + túlélés nem akart összejönni :( (se ezzel, se bismarckkal, se iowa-val Xd )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46397 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mikor meglett a Kurfürst azt hittem, ezzel a bajnokkal hatalmas köröket megyek majd... persze az általam képzelt képletből kimaradt a wg rng .... csak azt nem értem, itt tudtam játszani, előtte és utána nem? Rohadtul nem vágom, hogy tudok egy csatahajóba 1130-at sebezni 5x egymás után. Na mindegy, itt adta és engedte az rng.... :cheer: Az igazat megvallva foglalós pálya volt, és meguntam a bujkálós csapatomat, bal szélen átmentem támadásba... és bevált :P a fejedelem utat vágott, áttört és gyilkolt.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46405 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Igaz, attól függ a dolog, hogy a minimap milyen tájolású, mert lehet, hogy észak pont a térkép alsó fele, vagy 45°-os szögben van pl :silly:

Hát volt XD
Legaláb közelebb kerültem a 4. yamamotos küldikhez, mert secondary/bb-be való sebzést csináltam párszor, a 2.5 milla potenciális + túlélés nem akart összejönni :( (se ezzel, se bismarckkal, se iowa-val Xd )


Ha a minimap nem forog akkor nincs semmi ami befolyasolja.
Altalanos iskola elso foldrajz orajan tanitjak: terkep teteje eszak, alja del, jobb oldala kelet, bal oldala nyugat.

Nem egy atomfizika.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46407 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Német csatahajók

AtuqShaman írta: Altalanos iskola elso foldrajz orajan tanitjak: terkep teteje eszak, alja del, jobb oldala kelet, bal oldala nyugat.


Full offtopik:

Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46421 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Német csatahajók

ledgeri írta:

AtuqShaman írta: Altalanos iskola elso foldrajz orajan tanitjak: terkep teteje eszak, alja del, jobb oldala kelet, bal oldala nyugat.


Full offtopik:

Es ez mind teljesen erdektelen, hisz a Foldrol van szo amirol tudjuk mi merre van es hogy kell nezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46425 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Geodéziát tanultam szakközépben, jó ha van egy észak jel, hogy lehessen tudni merre van észak :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.358 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.