Német csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #48532 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ha 46 csata alatt kihúztad alapról és már csak 15 rugó kell a Bismarckhoz, akkor mégsem lehet annyira rossz! Mondom azért, mert én rangsoroltban használtam sikeresen és most is előszedem, ha tombolni akarok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48533 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem Bismarcikg valahogy az egész német ág ágyúit pontatlannak éreztem. Gnei is szépeket lőtt mellé pár km-ről. Jó, nem mintha felső tieres hajókkal nem lehetne ezt tenni, de jóval gyakoribb volt alsőbb tierben. A lassú kis lőtávjú alsó tieres bb-k meg rémálmok voltak, Gneinek volt sebessége legalább


Bismarckért tényleg megéri, jó kis hajó, 11.3km a másodlagosoknak a max lőtávja (mindennel együtt). Ágyúk kellemesek, meg jól is néz ki, ahogy itt is :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48549 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Ha 46 csata alatt kihúztad alapról és már csak 15 rugó kell a Bismarckhoz, akkor mégsem lehet annyira rossz! Mondom azért, mert én rangsoroltban használtam sikeresen és most is előszedem, ha tombolni akarok.


Az utolsó 15 csatánál zászlóztam, meg vagy 25 csatával ezelőtt vettem rá prémium festést. Szóval annyira mégsem érzem azt a hajót. Pedig próbálom nagyra nőtt cirkálóként használni, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Megvan a tesója is, mert olyan jól mutat. Na mindegy. Alszok még erre az eladásra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48550 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Nekem Bismarcikg valahogy az egész német ág ágyúit pontatlannak éreztem. Gnei is szépeket lőtt mellé pár km-ről. Jó, nem mintha felső tieres hajókkal nem lehetne ezt tenni, de jóval gyakoribb volt alsőbb tierben. A lassú kis lőtávjú alsó tieres bb-k meg rémálmok voltak, Gneinek volt sebessége legalább


Bismarckért tényleg megéri, jó kis hajó, 11.3km a másodlagosoknak a max lőtávja (mindennel együtt). Ágyúk kellemesek, meg jól is néz ki, ahogy itt is :whistle:


LOL! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48553 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Bismarckért tényleg megéri, jó kis hajó, 11.3km a másodlagosoknak a max lőtávja (mindennel együtt). Ágyúk kellemesek, meg jól is néz ki, ahogy itt is :whistle:


Csak a pontosítás végett, mindennel (zászlóval) együtt 11,6 km, ha jól tudom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48559 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
11.6? Hm, az nem Kurfürst? Grobenak azt tudom hogy ugyanannyi, mint Bismarcknak, Kurfürst meg kap egy minimális növelést.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.