Német csatahajók

Több
5 éve 9 hónapja #53568 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Jelenleg is nagy a különbség.mivel nincs kapitányuk most se szóval... de amúgy csak hülyeségből írtam.

Fejlődni meg kellene, különben a fenti végén megunják és lelépnek. Próbálkoznak a játékosok szétválasztásával is, de ahhoz meg kevés van.

itt mire gondolsz?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53571 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ha valaki nagyon zöldfülű annak ott a co-op, a normál mezei játékosnak a random, a próknak meg a többi ha már unják a randomot. Persze van átjárás és mindenhol akad noob, de jobb mintha csak egyféle csata lenne. A MM nem tudja az ilyesmit orvosolni, annak épp elég ha a hajótípusokat és a tiereket értelmesen össze tudja boronálni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53576 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Köszönöm szépen az észrevételeket!

Tekintettel, hogy közel harcban jeleskedő hajóról van szó, az álcázás és a másodlagos fegyverzet kap nálam elsőbbséget. Amúgy több csatában is azért véreztem el vele gyorsan, mert ez egy nagyon csapatfüggő hajó és a többiek a pálya túlsó végéből vettek részt az ütközetben. Legalábbis én így látom. Viszont a legutóbbi csatámban eljutottam vele az ellenfél bázisára és csak azért nem foglaltam el, mert az ellenséges Iowa visszafordult. De ezzel sikerült megosztani erőiket így a többiek, akik a saját bázist védték (nekem nem volt értelme visszafordulnom és az ellenfél otthagyta szabadon a sajátját) elintézték.

Bontottcsirke, Bagett szerintem mindkettőtöknek igaza van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53585 Írta: Carminite
Carminite válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Sziasztok,
Durván 4-5 hónapot kihagytam, s azt látom most belépve, hogy F der grosse-t eltávolították a hajóim közül, s vehetem meg újra. Volt valami változás ami ezt indokolta? köszi előre is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53586 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nem, kivéve ha valaki volt olyan kedves és eladta helyetted miután feltörte a fiókodat, vagy egyszerűen csak rosszul állítottad be a szűrőt a kikötőben és nem látod. Az amcsi cirkálók lettek átrendezve kissé, de Fridi attól elég messze áll.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53624 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mentem egy kört Kurfürsttel, de elég érdekesen záródott.










Utolsó köreinél örültem, ha lőttem 80-90k-t :blink: (manapság nem megyek vele sok meccset)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.372 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.