Német csatahajók

Több
5 éve 1 hónapja #57991 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nem sikerült elérni a 200k-t, de így is sebzésrekord nekem :)




Meg lehetett volna a 200 de a République egy hangyányival hamarabb töltött be.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #57994 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Grat :cheer: Szép teljesítmény így is ;) Nekem nem adja ez a csónak ennyire :S vagy csak többet kellene vele mennem :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58004 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Na nekem sem mindig nyugi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58080 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Amikor összejönnek a dolgok:



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Mydgard, SgtBala, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58115 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Üdv!

Tegnap megint nagy GoKu tesztelésbe merültem, folyt el a doubloon nem kevés. Egyrészt alapjáraton szeretem ezt a hajót, másrészt kifarmoltam a legendary upgradet és nehezen fogadom el, hogy nem lehet összehozni ebből a monstrumból egy elfogadható, működőképes és nem utolsósorban hatékony acélszörnyet.

Alapvető problémák, amik megoldást kívántak:
1. Lecsökkent lőtáv, rossz camo. Ez azt jelenti, hogy téged már mindenki lát, de te még senkit. Más már elkezd téged lőni, te csak utána tudsz reagálni. Ezen egy dolog tud hatékonyan segíteni bizonyos időnként, a spotter plane használata, így az gyakorlatilag kötelező és jól meg kell gondolni mikor és hol használjuk fel a maximális hasznosság érdekében. Ezután jön a következő gond, kiemelt célpontja vagy a HE spamnek, mindenki téged akar szarrá égetni, sebzésforrásnak használni és ezt jó eséllyel meg is teszik, mivel óriási a hajó mérete.
2. Itt ütközünk abba a problémába, hogy a hajó igen könnyed gyullad és lehetőség szerint több helyen is. Ez okozza a tervezés egyik fő dilemmáját, legyen manual secondary vagy inkább fire prevention? Úgyhogy kipróbáltam mindkettőt és megállapítottam, hogy alapvetően mindkettő működik és működőképes, így 3 féle build készült. Pontos, egy oldalra lövő secondaryk vagy pontatlan de minden irányba tüzelő secondaryk. Mivel alapjáraton a hajónak és magának a legendary upgradenek is a fő erőssége a secondary boost, így mégis a manual secondaryt tartottam a fő csapásiránynak, ahhoz próbáltam működőképes felépítményt szerkeszteni.
3. Pontatlan main ágyúk, ez folyik a csapból is gyakorlatilag, mindenki panaszkodik. És valóban, sokszor baromi pontatlanok vagy overpenelnek, nem sebeznek. Sokszor ~10 km-re lévő tökéletesen párhuzamos célpontra se sebeznek számottevően illetve szétszóródnak a lövedékek. Itt áll elő a következő dilemma, hogy a secondary ágyúk rovására (lőtáv, pontosság) csökkentsük a main ágyuk szórását azaz tegyük őket pontosabbá. Na itt már a játékos választására van bízva illetve helyzetfüggő, hogy az adott csatában melyik verzió fog jobban beválni. Két párost különböztetek meg, nagyobb secondary táv 406-osokkal, kisebb secondary táv + pontosabb main ágyú 420-asokkal. Az elgondolás alapja az, hogy ha már pontatlanabbak a main ágyúk - a 406-osok - legalább tüzeljenek gyorsabban + megkapjuk a nagyobb secondary lőtávot. A másiknál meg épp fordítva, lassabban töltő, pontosabb, nagyobb alfájú 420-as ágyúk, viszont kisebb lőtávú és kicsit pontatlanabb secondaryk.
4. Gyakori probléma, hogy még Preventive Maintance mellett is állandóan ellövik a fő ágyúkat, ezt valójában megint nem értem miért, ennél jobban kéne bírnia úgy érzem. Lehetne rakni az 1-es slotra Main Armaments Modification 1-et, de mivel inkább a túlélésre gyúrok ezért én a Damage Control Party Modification 1-et preferálom.

A hajó miatt direkt felhúztam Franz von Jütlandot 19-esre, hogy kihasználjam a speckó skilljeit. Próbáltam a Vigilance skillt is, de úgy éreztem hogy a hajóra az igazi fenyegetést a tűz jelenti és nem a süllyedés. Eleve van neki jóféle sonarja, többet is kap belőle, hamarabb is tölt be. Így a Vigilancet nem kapja meg, viszont lesz neki 10%-os Jack of all trades kiegészítve a Super Intendenttel.

Összességében az elkészült buildekre azt mondanám, hogy hibridek. Az A és B verzió klasszikus secondary buildes, amennyire lehet megerősítve a túlélési képességeiket. A C verzió még inkább túlélőképes, viszont lemondunk a pontos, elsősorban rombolók ellen hatékony secondary ágyuinkról, amik cserébe viszont lőnek mindenfelé találomra, ha bekeverednénk a csata sűrűjébe. Onnantól kezdve az RNG-re bízzuk az eredményességét.

Nos lássuk a buildeket - Großer Kurfürst + Enhanced Main Armaments + Franz von Jütland

A. 406 + Secondary Battery Modification 1 + Manual Fire Control for Secondary Armament


B. 420 + Aiming Systems Modification 1 + Manual Fire Control for Secondary Armament


C. 420 + Aiming Systems Modification 1 + Fire Prevention
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Szete58, leopardusz, Norbee82, llw99, SgtBala, Jaszon, nwa5000, Shayarane

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #58297 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Na, végre megvan, most az utolsó 6-7k valami iszonyat volt, csoda, ha 900 xp-t összekapartam ma, sebezni próbáltam ,de akkor bukó (165k, 3m potenciállal, ofc meghaltam, 4 hp töltő néha nem elég, de secodnary buildhez nem társul +1 fogyócikk), vagy 0 sebzéses győzelem (8k dmg + halál, asashio + jean bart elakpott a meccs elején, jó, hogy senki se spotol és ül hátul egy sziget mögött mikor tolni kéne az oldalt)







Most pár napig biztos jegelem Xd DesMoinnal kéne még 7 win és utána 40k base xp...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hete Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.388 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.