Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32209 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Első csata vele. Meg mentem még egyet, de belefutottam egy szigetnél 6 torpedóba, szóval azt nem reklámoznám. Gyors, fordulékony, nekem tetszik. Csatahajó helyett inkább csatacirkáló és így első tapasztalat után fel sem tűnt, hogy nem 4 torony önti a vasat, hanem 3.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32212 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

PzPuma írta:

Dewri írta:

leopardusz írta: A Bismarcknál az 5ös szlottra mit érdemes tenni, a szonárt v az álcamodult? ;)


Csatahajóra? Ez kérdés? Alap a szonár, mert minden létező vízijárműnek van már 20 torpedója, még a kikötőkben pecázó 2 személyes csónakoknak is, szóval nem árt előbb észrevenni a veszélyt. Álcát csatahajóra fölösleges rakni szerintem, úgyis 200 km-ről látszik, álcával meg 150, tökmindegy...

Ez így általánosítva véleményem szerint ne helytálló. (lsd pl Iowa)
De a kérdésnél maradva nálam álca van fent a Bismarckon.(de a Amagin is, a megtartott hajóknál)

Nálam is álca van mindkettön.20Sec pont eltünik mielött becélozhatnak.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32213 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Német csatahajók
lol tudja valaki mi az a LOB?





Csata vége felé egy csapattárs aszondja reported Gneisenau .Kérdem miért,válasz LOB :) Az miaz?
Azon kívül,hogy kipucoltam az oldalt amerre mentem,nem csináltam semmit :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32216 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók





Bmeeeeeeg :lol:
Nyüstölöm a Bismarckot épp, szokogatom, élvezem a 10.8as másodlagos hatótávot, stb.
10es tier természetesen, banda szétszóródva, egy másik BB, talán Iowa nekimegy az ellen Yamatónak, vagyis közelharcot kezd vele. Én nagy sunyin mögötte, h a másodlagosok elérjék... Természetesen a Yamato megeszi a Iowát, egyedül maradok vele, 7 kmen :woohoo: . Nekifordulok egészen h éppen ne lőjön keresztül, közeledek, közben imádkozom... :silly: Hátsó tornyokkal nem is merek lőni... Aztán mikor ott vagyok 2-3 körül esély mutatkozik h mögötte át tudok menni, a Jama tornyai elég lassan fordulnak. Mivel elfordulok kicsit, tudom szedni rendesen (persze fesziteni kell a kormányt h az ágyuk rajta maradhassanak). S egy életem egy halálom, kezdem lőni a vizvonalát. Leesik egy citadella, kicsire rá még egy. Majd, talán a köv betöltéssel, ujra vizvonal, egy salvoból 3 citadella..... :woohoo: :lol:
Közben már égett, én is, szóval pár pillanat s süllyed egyszer a Yamato, majd én. De fél perc alatt leszedtem a Yamatóról vagy 70000 hpt... :woohoo: :lol:
Hm, 96000 hp jött le összesen róla.

Majd jön a cheater, reported, file send to wg, this is impossible stb... :P Mondom neki a Juhtubra is tegye ki xD
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Szete58, kg1003, KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32219 Írta: Capt_BuvarKund
Capt_BuvarKund válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Végre megjött :woohoo: :kiss:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32224 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Csak én nem raktam rá másodlagos lőtávnövelőt a 2 felszerelésnél? Mindegy, 9.5km vagy mennyivel is elvagyok :D

Nekem annyi a bajom Bismarckkal, hogy szeret leégni, meg igaz, hogy nem kap citadellát olyan gyakran, de nekem így is szépen lőnek 8-10k-kat (én is bismarckokba más bb-vel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.