Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32400 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
RNG, nekem t6-osig bezáróan ilyen volt, vagy sörétes effektus, vagy lézer effektus.


Én a motort is előszeretettel szoktam rakni, ha utolsó vagyok egy lemming vonatban, akkor természetesen engem lőnek, ami nem kellemes (és ekkor nincs annyira support, ilyeneket fogok ki manapság)

Nekem annyira... fele más volt, a páncélzata úgymond nem létezik, jó, citadella találatot t8-9-es hajóval adtam csak neki. Torpedóit ritkán használtam, általában elkerültek, én is ezt teszem, ha nem tudom, hogy tölt-e.
Bismarckért viszont megérte elmenni, azért az a 4 torony és jó másodlagos azért adja.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32409 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem ez is ilyen... a Bayernnek legalább konstans volt a szórása :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32426 Írta: fiman28
fiman28 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Jók a német csatahajók, én is szeretek velük csatázni, előre menni, ma végre a Gneisenau-al is mentem egy jó kört.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32434 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Német csatahajók

chapo990 írta: Most vettem meg a Gneisenau-t (párezer xp kellett csak hozzá, de a napokban nemigen hajóztam)
Én mindig a motort pimpelem fel először, akár freexp-vel is (kevés - párezer kell csak hozzá, és sokat dob a hajón) Bayern-re pl fel se raktam a fejlesztett tűzvezetést, nekem nem érte meg az a plusz 1,7km lőtáv, ha növeli a szórást is, remekül elvoltam nélküle.


A helyzet az, hogy a WOT-tal ellentétben a szórás nem 100m-re van megadva, hanem a maximális lőtávra (maximum dispersion). Szóval az csak azért lesz nagyobb, mert a lőtáv is nagyobb lesz. A régi lőtávjára, 16km-re nem változik a pontossága. Amúgy a Bayern ágyúival én se vagyok elégedett. Ha rossz kedve van 5km-ről körbelő egy álló cirkálót.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32438 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók

BAGETT írta:

chapo990 írta: Most vettem meg a Gneisenau-t (párezer xp kellett csak hozzá, de a napokban nemigen hajóztam)
Én mindig a motort pimpelem fel először, akár freexp-vel is (kevés - párezer kell csak hozzá, és sokat dob a hajón) Bayern-re pl fel se raktam a fejlesztett tűzvezetést, nekem nem érte meg az a plusz 1,7km lőtáv, ha növeli a szórást is, remekül elvoltam nélküle.


A helyzet az, hogy a WOT-tal ellentétben a szórás nem 100m-re van megadva, hanem a maximális lőtávra (maximum dispersion). Szóval az csak azért lesz nagyobb, mert a lőtáv itts nagyobb lesz. A régi lőtávjára, 16km-re nem változik a pontossága. Amúgy a Bayern ágyúival én se vagyok elégedett. Ha rossz kedve van 5km-ről körbelő egy álló cirkálót.


De legalabb jo a pancelja es ez megnyugtato (volt). :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32445 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Az igazat megvallva nyögöm a wg átkát, miért is? Mert napok óta romlik a win ratem illetve folyamatosan kapom a szarabbnál szarabb csapatokat ... (tudom nem vagyok egyedül) de akkor is küzdök... és a wg tehet egy kurva nagy szívességet!!!!!!!!! :P Az igazat megvallva az a gond, hogy rohadt aljas módon befolyásolják a csatákat a wg, egy az egybe átjött a wot rng, legyen ez a nem sebző találatok, bármilyen jól célzol, de vérpistike odaátról beforgatott hajódba 2 citadellát lő, célzás nélkül. stb...

Na de a lényeg, Bayern ... érdemes megnézni a pontokat, nagyjából önmagáért beszél. Miképpen is kellett helytállni mostanában a játékban. Az ellenséges 12 hajóból 7-el kerültem tűzharcba.... mondjam még...
Megszerettem ezt a hajót, és valszeg megtartom, bár úgy vélem, esetleges ranked csatákra a New Mexico vagy a Fuso esélyesebb. De kölcsönös a bizalom, valszeg valamelyik előző életemben német lehettem, mert akár wot, akár wows, a német vasak ott vannak a szívem csücskében :evil: :love:





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.