Prémium csatahajók

Több
6 éve 6 hónapja #45490 Írta: lyanoka
lyanoka válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szóval megvettem ezt az Októberi Forradalom nevű csodát, ami klassz kis hajó. Miért vettem meg, amikor küldetéssel is meg lehet szerezni? A vörös konténerek miatt, amelyekkel reméltem, hogy kompenzálják az árát. Nem így történt EDDIG.
Írták ugye, hogy a konténerekben 1 nap prém vagy 250-2500 doublon vagy 5000 free xp lesz.
Első nap 250 doublon. Örültem. Második nap 1 nap prém. Örültem...azóta 7 napon keresztül 5k free xp, ami kicsit dühítő, mert ezt láda nélkül is összelövöldözöm magamnak. egy nap.

Megvette más is? Mi a tapasztalat a konténerek terén?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45491 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hali.
Giulio Cesare - Olasz Tier V csatahajó idén még kapható lesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45492 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Mevettem, mert szerettem volna, de nem biztos, hogy lesz időm megcsinálni a küldetéseket.
Első csata szakaszban tier 7. :lol: V. György királlyal szemben beégtem. Mondjuk a másikoldalon is két 7-ea bb jött felénk. Ez van.Vesztettünk is. Második kör győzelem. 5 k free xp. Nekem jol jön az is. Holnap talán folyt. köv. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45494 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

lyanoka írta: Szóval megvettem ezt az Októberi Forradalom nevű csodát, ami klassz kis hajó. Miért vettem meg, amikor küldetéssel is meg lehet szerezni? A vörös konténerek miatt, amelyekkel reméltem, hogy kompenzálják az árát. Nem így történt EDDIG.
Írták ugye, hogy a konténerekben 1 nap prém vagy 250-2500 doublon vagy 5000 free xp lesz.
Első nap 250 doublon. Örültem. Második nap 1 nap prém. Örültem...azóta 7 napon keresztül 5k free xp, ami kicsit dühítő, mert ezt láda nélkül is összelövöldözöm magamnak. egy nap.

Megvette más is? Mi a tapasztalat a konténerek terén?


Megvettem első nap, a legolcsóbb verziót.
Eddig 3x5000 free xp, 3x1nap prém, 3x250 dublon, ha ez a tendencia akkor az akció végére lesz kb. mindenből 7 db ami 35000 free xp, 7 nap prém és 1750 dublon, így ez összesen visszahozza az árát.

Megjegyzés: nem hinném, hogy olyan könnyen összelövöldözöl napi 5000 free xp, ha mégis akkor ez a másik 5000 a bónusz, tehát csak úgy hozzád vágják. Biztosat csak az akció végén mondhatunk, de ha beleesik mondjuk egy nagyobb dublon már pozitív a mérleg :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45496 Írta: lyanoka
lyanoka válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

szabi62 írta:

lyanoka írta: Szóval megvettem ezt az Októberi Forradalom nevű csodát, ami klassz kis hajó. Miért vettem meg, amikor küldetéssel is meg lehet szerezni? A vörös konténerek miatt, amelyekkel reméltem, hogy kompenzálják az árát. Nem így történt EDDIG.
Írták ugye, hogy a konténerekben 1 nap prém vagy 250-2500 doublon vagy 5000 free xp lesz.
Első nap 250 doublon. Örültem. Második nap 1 nap prém. Örültem...azóta 7 napon keresztül 5k free xp, ami kicsit dühítő, mert ezt láda nélkül is összelövöldözöm magamnak. egy nap.

Megvette más is? Mi a tapasztalat a konténerek terén?


Megvettem első nap, a legolcsóbb verziót.
Eddig 3x5000 free xp, 3x1nap prém, 3x250 dublon, ha ez a tendencia akkor az akció végére lesz kb. mindenből 7 db ami 35000 free xp, 7 nap prém és 1750 dublon, így ez összesen visszahozza az árát.

Megjegyzés: nem hinném, hogy olyan könnyen összelövöldözöl napi 5000 free xp, ha mégis akkor ez a másik 5000 a bónusz, tehát csak úgy hozzád vágják. Biztosat csak az akció végén mondhatunk, de ha beleesik mondjuk egy nagyobb dublon már pozitív a mérleg :lol:



Prém+zászlók+festés. Nyert meccsnél 1500-1800 free xp.
Egy nap alatt az 5k nem opció.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45497 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Én is megvettem a legolcsóbb csomagban első nap, szintén a vörös konténerek miatt. Gondolkodtam a festésen is, de mikor megnéztem, hogy semmi extrát nem ad a skinen kívül..

Eddigi "eredmény" a konténerekből:

2017.10.04: 1 nap prém
2017.10.05: 1 nap prém
2017.10.06: 250 [strike]arany[/strike] (doublon)
2017.10.07: 5000 freexp
2017.10.08: 1 nap prém
2017.10.09: 1 nap prém
2017.10.10: 5000 freexp
2017.10.11: 5000 freexp
2017.10.12: 5000 freexp

Nem rossz kis hajó, csak túl agresszívan játszok (nem csak ezzel, mindennel), így az eredményeimen nem tükröződik. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.