Prémium csatahajók

Több
6 éve 4 hónapja #47532 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Rolesz81 írta: Én láttam egy gameplay videót róla, de levették 2 napra rá. Még nem szabad mutogatni úgy látszik. Egy Z1000 nevű orosz gyerek videója volt. Amennyit én láttam tiet 7 ellen is volt..hát azokat pofozgatta rendesen, de nyilván olyan meccset fog feltenni youtube-ra az ember ami jól sikerült. Sok infót nem tudtam meg mert oroszul nyomta a gyerek a dumát.


Na igen, én is azt keresem. Az elejét szerintem láttam, csak nem tudtam teljesen megnézni, mert éppen vezettem, aztán meg már nem találtam meg :(
Annyit láttam belőle, hogy mint egy cirkálóé, olyan összetartóan mentek a lövedékei. 2 perc után 100k dmg nél járt az ürge.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47534 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HardcorePunk írta:

Rolesz81 írta: Én láttam egy gameplay videót róla, de levették 2 napra rá. Még nem szabad mutogatni úgy látszik. Egy Z1000 nevű orosz gyerek videója volt. Amennyit én láttam tiet 7 ellen is volt..hát azokat pofozgatta rendesen, de nyilván olyan meccset fog feltenni youtube-ra az ember ami jól sikerült. Sok infót nem tudtam meg mert oroszul nyomta a gyerek a dumát.


Na igen, én is azt keresem. Az elejét szerintem láttam, csak nem tudtam teljesen megnézni, mert éppen vezettem, aztán meg már nem találtam meg :(
Annyit láttam belőle, hogy mint egy cirkálóé, olyan összetartóan mentek a lövedékei. 2 perc után 100k dmg nél járt az ürge.


A játékon belül van lehetőség nézegetni mert oda berakták már.(mod kell hozzá) Az mondjuk más kérdés, hogy azok a statok amik ott szerepelnek mennyire valósak. Ha a yamatot szereted akkor valószínűleg ezt is fogod.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HardcorePunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47535 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

bontottcsirke írta:

HardcorePunk írta:

Rolesz81 írta: Én láttam egy gameplay videót róla, de levették 2 napra rá. Még nem szabad mutogatni úgy látszik. Egy Z1000 nevű orosz gyerek videója volt. Amennyit én láttam tiet 7 ellen is volt..hát azokat pofozgatta rendesen, de nyilván olyan meccset fog feltenni youtube-ra az ember ami jól sikerült. Sok infót nem tudtam meg mert oroszul nyomta a gyerek a dumát.


Na igen, én is azt keresem. Az elejét szerintem láttam, csak nem tudtam teljesen megnézni, mert éppen vezettem, aztán meg már nem találtam meg :(
Annyit láttam belőle, hogy mint egy cirkálóé, olyan összetartóan mentek a lövedékei. 2 perc után 100k dmg nél járt az ürge.


A játékon belül van lehetőség nézegetni mert oda berakták már.(mod kell hozzá) Az mondjuk más kérdés, hogy azok a statok amik ott szerepelnek mennyire valósak. Ha a yamatot szereted akkor valószínűleg ezt is fogod.


Yamato egyik nagy kedvenc. De viszont itt az állítólagos 1,8 as szigmához képest nagyon durván mentek a lövedékek. Ezért is kerestem a vidit, hogy mégegyszer rácsodálkozzak. Na mindegy, türelem, hamarosan úgyis meglátjuk, csak hát már költeném a free xp-t :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47821 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Keresem Missouri-ra az ideális setupot :)

A kapitányon/skilleken gondolkozom erősen...

Számomra kicsit ellentmondásos, az alapján, amit eddig néztem/olvastam róla. Mivel van radarja, ezért általában merészebb, agresszívabb játékot várnak el tőle, tehát közelebb kell menni. Ugyanakkor azt olvasom, a másodlagosok gyengék, felesleges nagyon rámenni. Nekem az lenne a logikus, ha agresszívabb-közelebb harcot várnak el tőle, akkor a másodlagosokat kéne erősíteni.

Saját kapitányt nem akartam rá kinevezni, ezért két kapitányt szoktam benne használni:

1. Des Moines kapitány, Steven Seagal, 15 pontos. A +toronyforgás jót tesz a Missourinak is, a HE-AP átváltót itt nem nagyon használom ki, mivel főleg AP-vel lövök. Viszont Seagalnak megvan a Concealment, szóval a Missi nagyon jól lopakodik (12km körül). Amúgy főleg cirkálós skillek vannak rajta, illetve ha megjön a következő pont, rá tudom tenni a Fire Training Skillt, ami +AA-t/másodlagost jelentene, és az jó lehet a DM-nek is (feltéve ha nem kláncsatázok vele)

2. Montana kapitány, 18 (majdnem 19)-es. Ő full másodlagos buildre/AA-ra van kihúzva. Neki viszont nincs meg a concealment, másra használtam el, mert Montanára nem éreztem, hogy nagyon kéne, illetve a hajótesten modulként van rajta, a 14-15km elégnek is látszik. Újra tudnám osztani, hogy meglegyen itt is a Concealment, de ilyen skillű kapitányt már nem olcsó újraosztani.

Szóval sajna a Missouri az, amire minden skill jó lenne, a harcmodorát tekintve...

A modulokon is elég sokat rágódtam, hogy pl a töltésgyorsító (26sec vs 30), vagy a szóráscsökkentőt rakjam rá (-11% szórás), ezt még nem tudtam eldönteni. Mivel viszonylag szarul célzok, nálam a szóráscsökkentő többnyire negatív hatású, mert a +szórással legalább véletlenül eltalálok valamit :D Szóval inkább a +DPM-et választottam...

AA-t ki lehetne nagyon maxolni, de az a tapasztalatom, ha van is CV, engem ritkán talál meg. Másodlagost is ki lehet fullra húzni és jól jön, ha radarral megtaláltál valakit, de a német másodlagos nyomába sem ér.

Nyertem nemrég egy szuper Damage Controlt (+40% action time), azt még ráraktam a Missire, jól jön a javításkor. Extra radar modulom sajnos csak egy volt, azt meg a DM-re raktam, persze ide is jól jönne. (meg a Moszkvára is...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47823 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
sztem álcát jó rátenni, mint a Iowára is, a másodlagosakra nem kell költeni, kivéve a másodlagosak lőtávjára, a 4 pontosra. Tehát a kézi kijelölés nem kell már rá. A javitó skillek hasznosak, lehet az extra hp töltés is, kombinálva a plusz időtartamoddal... Nekem is 12 km a spottávja, ez igen hasznos, 12 kmről bármilyen cirkálót szét lehet szedni, csatahajót is, ha nem tudja h ott vagy és befordul eléd...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47831 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hali.
Roma csatahajó mikor kerül be a játékba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.323 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.