Prémium csatahajók

Több
5 éve 2 hónapja #57301 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Énnekem a rombolók állnak kézre. De szerintem megéri a Kronshtadt (8 csata) nekem legalábbis jobban bejött mint a Musashi (12 csata). Annak ellenére, hogy a cirkálókkal nem igazán tudom mit kéne csinálni. (A rombolók, és a BB stratégiai feladatai tejesen tiszták. De a cirkálókét még mindig nem érzem. {Vagy keveset teszek a csapatért, vagy a megúsztatom a legénységet... Vagy mindkettő egyszerre...})
Nekem a Musashi túl unalmas. (Persze bőven benne van, hogy rosszul játszom vele.) A Kronshtadt-os csatákba sokkal jobban benne van a rombolós csaták izgalma. Ha hibázol könnyen cápakaja lesz belőled. De aratni is lehet vele. (Rendesen oda tud csapni.) Pedig csak 6 pontos kapitány van rajta. A használata nagyon nem térhet el a Moskvától.
Ha megveheted, akkor szerintem érdemes beszerezni.

És még egy indok: Én lekéstem a Missouri-ról azóta is éget a hiánya. Nem kívánom ezt senkinek.
Körülbelül 2-3 naponta le kell beszélnem magam, nehogy Santa's mega ládákat vegyek a Missouri reményében... :unsure:

Más:
Nem tudjátok a Nelsonnal mi lesz?
Érdemes-e megvenni freeXp-ért?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57302 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Én Krohnstadt-ot free xp-vel szereztem meg első nap amint kijött. Missouriról sajna lemaradtam, nem játszódtam annyit free xp-t adó dolgokkal (flagek, prémnap, camo, stb), meg megvettem előtte Nelsont, anélkül talán meglett volna, csak az amcsi bb gunokat nem kedvelem :dry:
Sushi-t én kuponnal vettem, úgy nekem megérte, 17k steelem van csak, rankeden is csak 10-9-ig van agysejtem eljutni, tovább jutásra agysejt pusztulás lenne nálam, így elég lassan jön a steel. Jean bart valahogy nem foglalkoztat ,hogy szenet költsek rá (se valódi pénzt :silly: )


A szovjet BC baja az ágyú pontatlansága, nem egy PEF szint, de nem egy Yamato, vagy Zao. A 0 légvédelem az más kérdés, főleg mikor egy AP bombos repcsi raj kivág full hp-ról meccs elején....




Nelsonról nem írtak semmit, gondolom megmarad. Csak akkor éri meg szerintem, ha kell egy brit prém bb, átképzésre jó, amíg nincs elég sok free commander xp-d ilyenekre. HE AP mindkettő elég jól működik, csak a légvédelem és másodlagosok nem az igaziak asszem, ja, meg szokásos, oldalról semmi páncélja és a superheal azért ilyennél sokat nem számít

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57311 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta:

ledgeri írta: Kérdés másképp: 750.000 XP-t, vagy 176.000 szenet ér meg a Mushi?

Én szénért nem venném meg. Free xp könnyebben farmolható. Persze ha nincs elég, és mindenképp kell, akkor esetleg mehet szénért is. Bár CV rework miatt nekem sehogy sem kellene. De ez az én véleményem.

Free xp max csak prém fiókkal gyüjthető könnyebben, s zászlók, festések kellenek, mik ugye hajlamosak elfogyni. De a szén napi rendszerességgel gyüjthető pl. Igaz h a max mennyiség behatárolt.

S a CV reworknak mi köze a Musashihoz? :dry: Ezt ha kicsit részleteznéd...

A Krronstadtal meg, 12 kmről 4 citadellát vágtam egy fele hp-s 9es BBbe, egybe süllyedt. Szóval érdemes azt is :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57312 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nekem mind megvan, de sokakkal ellentétben nekem a Nelson az egyik nagy kedvenc a Missouri mellett.
A Musashi, Kron, JB hármas pedig csak utánuk kullog. Meglátjuk mit tud majd az Alaska.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57314 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

leopardusz írta: ...a CV reworknak mi köze a Musashihoz? :dry: Ezt ha kicsit részleteznéd...


Bár nem vagyok illetékes et.: a Muszasi légvédelme, nos, finoman fogalmazva is hagy maga után némi kívánnivalót...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57315 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Musashival megpróbálkoztam. Az első kört óvatosan kezdtem és ez lett belőle:



Utána pár körrel:





Nincs meg a Missouri, de nekem ez megérte. Csak lestem, hogy miket tud ez a szépség.Repülőgép-hordozó problémával eddig nem volt bajom. Én szénért vettem meg, mert a Missouri bejelentésekor kezdtem gyűjteni a szabad tapasztalati pontot és most tartok éppenhogy 700000 fölött. Alap fiókkal nem jön úgy a szabad tapasztalati pont.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.443 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.