Prémium csatahajók

Több
3 éve 9 hónapja #64493 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Most hogy resetelték a kupont, megint tudnék vennei egy szenes hajót:
Thunderer vagy Georgia?
Marceau is szóbe jöhetne, de nem igazán játszottam a francia DDkkel, így nem tudom mennyire jönne be...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64495 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
A thunderert ma vettem meg :D hülyebiztos hajó, nagy sebzést könnyen el lehet érni és majdnem minden szalvó gyújt legalább egy tüzet. Gyenge a páncélzata viszont erősek az ágyúi és nagyot üt. Elegem volt már az állandó overpenekből meg lepattanókból ezért vettem meg, hogy az összes ilyen cirkálót szét égessek vele :D

A georgia viszont sokkal mókásabb hajó, annak is erősek az ágyúi és extrém pontos. A másodlagosai pedig az egyik legjobb a játékban, egyáltalán nem unalmas hajó és kb 40 csomóval is tud menni.

A marceau meg dps szempontjából a legerősebb dd a játékban, lenyomja a hallandot és a haragumot is. Ezt leszámítva nem tudok többet róla.

Mindhárom hajó nagyon királynak néz ki, nehéz a döntés. Georgia is abszolút éri, tündit a nagy sebzés miatt vettem meg.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64497 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
A Thunderer nem premium hajó, ezt figyelembe kell venni azért szerintem.

Nekem a Georgia van meg. Szerintem elég jól lehet használni, bár én nem értek a csatahajókhoz (sem).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64499 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Andurin77 írta: A Thunderer nem premium hajó, ezt figyelembe kell venni azért szerintem.

Nekem a Georgia van meg. Szerintem elég jól lehet használni, bár én nem értek a csatahajókhoz (sem).


Meg kell hagyni, hogy nem prémhajóhoz illő a kredithozama, sőt... Felzászlózva több speciális zászlóval és speckó kamóval is 340k kredit az össz bevétel 170k sebzés mellett. Eléggé harmatos. :D
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64500 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Mert csak speciális hajó, szabadon cserélhető kapitánnyal és "fix" camóval.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64521 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Mindkettő jó választás, igaz, nekem egyik sincs meg :D Vagyis a 2 bb, csak ugye a georgia prémship révén több creditet hoz a konyhára, de thunderer valszeg kap valamikor legendary modult és lehet az dob rajta inkább.
A dd meg... kléber colbert lövegekkel, semmi speckó, vagyis gun reload booster nincs mert 3sec a töltésidő vagy mennyi, aa booster van talán rajta plusszba, de nem vagyok biztos. 3 közül talán ez a leggyengébb opció

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.