Prémium csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #41245 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

James Onedin írta:

VoiceOfTheVoiceless írta: Sziasztok!
Most a summer sale idején terveznék beszerezni egy magasabb szintű prém hajót. Bár tudom mindegyik előnyét, de mivel egyikkel sem mentem még nem tudom, hogy melyikre lenne érdemes befektetni. 4 hajón gondolkodom igazából, és kicsit emiatt OFF-nak is érzem ezt a témát, mert ebből csak kettő csatahajó. Gondolom így nem meglepő, hogy a Tirpitz-re és az Alabamára gondolok, és a másik két hajó pedig a Kutuzov és a "LOL" Yang lenne. Mindegyik nagyon érdekel, mindegyiket használhatónak tartom random, és competitive környezetben is, viszont nálam igen csak számít a fun faktor is. Tehát várom a javaslataitok, ha lehet kérni és akinek több is van statisztikai indoklással is segítsen a döntésem megkönnyítésében.

Szerintem az Alabama teljesen jó,én speciel a Tirpitz-nél jobbnak tartom,bár lehet hogy ezért le fogják harapni a fejem.Légvédelem:99,tengeri felderíthetőség:12,2 km.Szinte Cirkálós álca...A lövegek is rendben vannak.Jó kapitány meg mindegyikhez kell.Szerintem ha a Lo Yang olyan mint a Benson,az is jó lehet.A Kutuzov szintén szerintem sajnos 9-10 tierben gyenge,ha nem talál teljesen a lövésed,nevetségesek a 300 akárhányas sebzései.....Ja közben éppen fel pofoztam egyet...Távolról tüzeskedett volna... :) :)


Kutuzovnak a gyújtás a lényege. Messziről, gyors, pontos lövések, füstből. Közelre van torpedója, önvédelemre jó. Krúzereket AP val lehet büntetni, csatahajókra meg HE. Németekbe simán megy 3-4k salvo, gyújtással. Igazi utálatos, cigány hajó, ezért imádom :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41247 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HardcorePunk írta:

James Onedin írta:

VoiceOfTheVoiceless írta: Sziasztok!
Most a summer sale idején terveznék beszerezni egy magasabb szintű prém hajót. Bár tudom mindegyik előnyét, de mivel egyikkel sem mentem még nem tudom, hogy melyikre lenne érdemes befektetni. 4 hajón gondolkodom igazából, és kicsit emiatt OFF-nak is érzem ezt a témát, mert ebből csak kettő csatahajó. Gondolom így nem meglepő, hogy a Tirpitz-re és az Alabamára gondolok, és a másik két hajó pedig a Kutuzov és a "LOL" Yang lenne. Mindegyik nagyon érdekel, mindegyiket használhatónak tartom random, és competitive környezetben is, viszont nálam igen csak számít a fun faktor is. Tehát várom a javaslataitok, ha lehet kérni és akinek több is van statisztikai indoklással is segítsen a döntésem megkönnyítésében.

Szerintem az Alabama teljesen jó,én speciel a Tirpitz-nél jobbnak tartom,bár lehet hogy ezért le fogják harapni a fejem.Légvédelem:99,tengeri felderíthetőség:12,2 km.Szinte Cirkálós álca...A lövegek is rendben vannak.Jó kapitány meg mindegyikhez kell.Szerintem ha a Lo Yang olyan mint a Benson,az is jó lehet.A Kutuzov szintén szerintem sajnos 9-10 tierben gyenge,ha nem talál teljesen a lövésed,nevetségesek a 300 akárhányas sebzései.....Ja közben éppen fel pofoztam egyet...Távolról tüzeskedett volna... :) :)


Kutuzovnak a gyújtás a lényege. Messziről, gyors, pontos lövések, füstből. Közelre van torpedója, önvédelemre jó. Krúzereket AP val lehet büntetni, csatahajókra meg HE. Németekbe simán megy 3-4k salvo, gyújtással. Igazi utálatos, cigány hajó, ezért imádom :)


3-4k? IFHE-vel lesz az 3-8k még a Mighty Yamatoba is. Egyedül a német Tier 8-10-es BB-kbe üt kevesebbet a turtleback armor miatt, de még mindig ott a gyújtás. A Kutuzov jelenleg az IFHE-ről szól.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41248 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta:

James Onedin írta: Szerintem az Alabama teljesen jó


Nem túl ijesztően pontatlan? Mert nekem annó pont ez nem tetszett a norcában sem. Nem szeretem, ha nem tudok komolyabban megbüntetni egy közeli brodside hajót...



Kb 40-50 csatát mentem vele ismerősök fiókján és azt kell mondjam: De! Elég pontatlan. Az AP 700m/s sebessége meg a legrosszabb érték a játékban.
Kb 16-18 km fölött max az oldalát mutató álló csatahajóra lövök rá.
Rombit meg eltalálni vele....hagyjuk inkább.

Ami pozitívum,hogy a repülőrajok messziről elkerülik. Viszonylag jól mozog. És,HA betalál akkor dupla/tripla citadella is valószínű.

De mindent összevetve: Nem ajánlom az Alabamát! Nekem büntetés vele a játék!!!


Ha rám hallgatsz olyat vegyél aminek jó a lövedéksebessége és a pontossága meg ami a játékstílusodhoz illik. Ez csak kizárólag az én személyes véleményem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41250 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta: Sziasztok!
Most a summer sale idején terveznék beszerezni egy magasabb szintű prém hajót..


Ha különösen tetszett a Bismark, akkor jó lehet a Tirpitz, ha Különösen tetszett az NC játékstílusa, akkor Alabama. Ha Piromániás DD gyilkos hajlamaid vannak akko az orosz vas, ha meg tetszik az US DD ág féle játék mód potenciális szonáros szivatással (megerősítést, hogy ugye azon an?), akkor meg a DD.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41251 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nem leszel tőlűnk okosabb. :) Kinek a pap, kinek a papné. Én meg az előző hozzászólókkal nem értek egyet. De kinek mi jön be.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41252 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Alabamát nem ismerem,de ha a Tirpitzet választod nem jársz rosszul.Pontos ágyúk,jó másodlagos tűzerő,ha nagy a gáz van torpedó..:)De igaz a mondás ,kinek a pap..... A Bismarckot szeretem,az NC nagyon nem jött be.Tirpitz nagyon bejön..:)az egyenlet alapján Alabamát nem vennék... én:))
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.326 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.