Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 42 vendég és 5 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Prémium csatahajók

Prémium csatahajók 3 napja 23 órája #41364

• Doktoruur
  • Doktoruur profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 439
Van olyan, akinek megvan az Arizona és a Dunki is? Kíváncsi lennék arra, hogy ő melyiket tartja jobb választásnak (ha lehet indoklással) a küldetésekre (játékmód), rankedra és FUN csatákra. Köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Prémium csatahajók 3 napja 23 órája #41365

• Trucker39
  • Trucker39 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 550
Nincs sajnos. Míg jelentkezik valaki, nézegess videókat.

Köszönetet mondtak: Doktoruur, Jaszon

Prémium csatahajók 3 napja 22 órája #41366

• vcsaba1968
  • vcsaba1968 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1605
Doktoruur beküldte:
Van olyan, akinek megvan az Arizona és a Dunki is? Kíváncsi lennék arra, hogy ő melyiket tartja jobb választásnak (ha lehet indoklással) a küldetésekre (játékmód), rankedra és FUN csatákra. Köszi!
még egy kis video ez a francia csoda ez meg www.twitch.tv/v...0m11s ez meg az Arizona mindkettö ledgeri kollégától már ha nem sértem meg vele

Utolsó szerkesztés: 3 napja 22 órája Írta: vcsaba1968.
Köszönetet mondtak: Doktoruur

Prémium csatahajók 3 napja 20 órája #41367

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 708
Uhh köszi B) Bár nem egy klánrepoortos részt kellett volna bebiggyeszteni :evil:
Doktoruur beküldte:

Megvannak, mint példáim is mutatják.

Az Arizona nekem a sok ágyúja miatt tetszik (tiertársaihoz mérten), és mert fordulékony, ha ráérzel az utolsó pillanatra, mikor is kell fordulnod, simán lehet vele szituációkat kerülni, vagy beléjük ugrani meglepetés szerűen. Tankos, new mex utánérzés, igazi csatahajó feeling, és a torpedóvédelme is jó. Egyetlen egy alkalommal volt, hogy O.O ez mi volt, mikor szemből bekaptam egy warspite lovedéket, és fél HP-t vesztettem... Hibája, hogy lassú, aki akar felér rá, néha elkések vele az első salvoval, de ha már pozícióban vagyok, akkor OK, bár inulása, és lassulása is picit nehézkes.... már 17 pontos Steven kapitány van rajta nálam alap tornony bónusszal.

"Dunki": Ládából nyitottam, pont akkor mikor meg akartam venni, szóval valamennyire szerencsés szívcsücsök. Előnye, hogy gyors, és jól tud reagálni az eseményekre, fordulékony, és az ágyújai is kb (még skilltelen kapitánya van). A toronyelosztásnak egyik előnye, hogy nem kell azon bajlódni, hogy hány toroy tud célra lőni, mert általában (nem szigere állva, túl rajta lőve) igen, vagy nem. Mivel jól mozog meneküléskor is használható. Baja a hossza, és az általános BOW-in -ségből adódó általában állás, amikor egyszer el kell indulni, és fordulni és tudod, hogy kapsz... de az is figyelemmel megúszható. Ja meg látható AF.. de még skill nélkül.

Összességében, ranked évad hatása alatt az Airozona mindenes. A Dunki-t meg inkább hp-ban nála kisebbek ellen érzem erősnek, bár közelharcban az a 8 cső tud bántani akárkit... Mivel az egész játék RNG-vel fűszerezett véletlen választások sora, így nem tudom különösebben ajánlani eggyiket sem a másik ellen. Ha tetszett a New Mexiko, akkor az Arizona! Ha valami egyedibbre vágysz akkor meg a francia.

Magamtól ennyit tudok, ha van valami speciálisabb szituációs kérdésed, akkor állok rendelkezésre!
/ <<Itt streamelem, még ha nem is látszik....
Köszönetet mondtak: vcsaba1968, Doktoruur, Jaszon

Prémium csatahajók 3 napja 19 órája #41368

• Doktoruur
  • Doktoruur profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 439
Köszönöm az értékeléseket, szuper volt. A döntés ezért is volt nehéz, mert tetszik mindkettőben az, amit leírtál. Hiába néztem videókat, valahol mindenkinek más a stílusa. Viszont ami könnyebbé tette a döntést az ez:

"Tankos, new mex utánérzés, igazi csatahajó feeling, és a torpedóvédelme is jó." Imádtam a NM-t és a lassúság sem zavar (csak néha...) annyira, hiszen a nagy kedvenc Nyikoláj sem egy rakéta, sőt! :)

Köszi mindenkinek a tanácsokat, videókat.
Köszönetet mondtak: ledgeri, vcsaba1968, Jaszon

Prémium csatahajók 3 napja 18 órája #41370

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 708
Ez viszont szépen fog kinézni...
/ <<Itt streamelem, még ha nem is látszik....

Prémium csatahajók 3 napja 13 órája #41380

• Trucker39
  • Trucker39 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 550
Csak erről a hajóról tudok véleményt írni. Röviden, nekem tetszik. Sokszor teszi nagyobbak ellen, de valahogy mégis jó vele (egyenlőre) a játék élmény.

Egy egészen friss élmény:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Vesztettünk, de még így is megvolt az a plusz érzés bennem, hogy nem csak céltábla vagyok. Még akkor is, amikor egyedül maradtam a csapatban a felszínen. Még pár kemény pofont sikerült kiosztani, mire elsüllyedtünk.
Köszönetet mondtak: Jaszon

Prémium csatahajók 3 napja 10 órája #41383

• Jaszon [DPH]
  • Jaszon profilkép
  • TÁVOL
  • Hajómester
  • Köszönetek száma: 116
Nekem ugyan nincs meg ;) de mint ellenről mondhatók véleményt.Szemből elég nehéz sebezni,max gyújtani,gyors és fordulékony visszont hátulról elég védtelen,szerintem ;) Viszont az oldalát mutatva elégé nagy pofonokat tudd bekapni(NC-vel 1 sortűzzel 2/3 HP-ja ugrott le kb 11-12 km-ről,de ez fordítva is volt már :whistle: )
Ascott_steel2
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások