CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57999 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Sith7 írta:

Rallyefan81 írta:

Sith7 írta: cv - vel lassan a legjobban a DD légvédelemtől tartok ... egyik másik kegyetlen


Ha van agya a csapatnak, akkor "spoton" tartott DD-t kicsapják, mint azt a bizonyos végterméket. Csak ugye majd' mindenki a zsíros bálnákra megy. Aztán bukta a csata...


minden cv meccset úgy kezdek, hogy rakétások fel, spot,, és amint DD - t látok támadom, akár 3x is rámegyek, ha addig nem lőnek ki ... aztán vagy lövi a csapat is akit támadok, vagy nem :sick:

Erre én meg nyomom a füstöt. És ha lehetséges, akkor közelebb húzódom a cirkálókhoz...

Hétvégén egy csata végjátékba küzdöttem negyed Hp-s rombolómmal, amikor a pálya szélén meg próbáltam elosonni. Az CV-ért. :whistle:
De valamelyik agyalágyult BB csapattárs hát nem a pályaszélen kódorgott 5 km-el hátrébb (A térképp tele volt szigettel. Azért, mert BB-je van nem kell 15 km sugarú körrel fordulni... ) és mivel az ellent CV-je is ugyanazon vonalon szaladgált (tulajdonképpen ácsingózott) hát persze, hogy felderített repülőgépekkel, mielőtt még spotoltam volna. :angry: Azt hittem felrobbanok. Spotolni azt spottoljak. Ja, hogy ahhoz életben kéne maradnom. :blink: Szerencsém volt, a torpedósait nem küldte rám a CV. Azt miután felspotoltam gyorsan kikapták... (A torpedókat se tudtam elküldeni... :( ) Ez olyan bosszantó: kockáztatsz, küzdesz, felspotolod a CV-t, azt a harmadik salvo célba érése előtt kikapják... :S
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58001 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nem , DD spotoljon, zavarjon. Csak sajnos a spot sebzésért nem annyira kapsz xp-t ,az a gond.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58002 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Rallyefan81 írta: Nem , DD spotoljon, zavarjon. Csak sajnos a spot sebzésért nem annyira kapsz xp-t ,az a gond.

Spottolok, ha kell, ha nem, csak így nyerhetünk. B)
Ami bosszantó az az, hogy okés, hogy lassabban fordul és megy a BB és mennyen a DD amerre akar, ne zavarja a nagyok játékát... De ha egyszer a csak a pálya széllén adott az elsuranás lehetősége. akkor próbáljon meg úgy helyezkedni (lejön a vonalról), hogy az a szerencsétlen a ki a spottot adná ne a CV és őközte legyen, mert ha felderítik kikapják és nincsen spot...
Elnézést a hasonlatért, de ez olyan mintha a WOT-ban beálnák a bokorban csücsülő light mögé és ellőném magam 152-es ágyúval. És élvezném, hogy engem el se találnak... :blush:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58003 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Igen, a DD egyetlen fegyvere a cv ellen a füst, és a rejtőzködés

Ha kilőnek cv - vel, akkor 10 - ből 5 - t DD csinálja ... nem lő, nem torpedóz senkit, csak átjön a fél pályán a cv - ért ... aztán van mikor sikerül neki, van mikor nem B)

Lex bombázója nagyon durva a DD - re is, simán leveszi a fél életét, meg még ki is gyújtja
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58006 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Saipan rakétáival meg sem próbálok rombolót támadni. El sem tudom találni velük. ha meg véletlenül igen, átszalad rajta, mint f*s a libán.

Inkább cirkálóra meg csatahajóra használom őket.

Az nekem is feltűnt, hogy senkit nem érdekel, hogy merre jár és mit csinál a romboló. vagy mindenki elbújik egy sziget mögé, vagy összebújnak mint a napos csibék a kotlós alatt és úgy próbának előre haladni. Közben folyamatosan mind az eget bámulja, Ami nagyon egészségtelen sport, mivel a romboló előszeretettel és többnyire sikeresen küld be egy halom torpedót az ilyen csirkefarmokra, tömeges élőállat pusztulást idézve elő.

A másik kedvencem, mikor a csatahajók elindulnak falkában hordozót vadászni. Semmi más nem érdekli őket. Mindegy, hogy egyetlen foglaló kör sem a miénk, ők rendületlenül törnek előre és... vége a csatának, mert vesztettünk. Az senkinek nem tűnik fel, hogy egy darab T6 hordozó van benn oldalanként, a csata meg T8-s, vagyis érdemben nem is tud sebzést osztani a hordozó. A Tirpitz falka rendületlenül megy és hordozót akar lőni magának.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58013 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ez a rework olyan lett, mint a wot-ban az arty.. vagy ész nélkül CV vadászat, vagy ülünk a szigett mögött , mert juujjj T8-ban van egy hatos hordozó és megkarcolja a dukkót.. :unsure:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, SgtBala
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.