CV-rework társalgó

Több
5 éve 3 hónapja #56649 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
A történelmi hűségtől már régen búcsút mondtunk. Ez egy játék ami balanszolva van, legalábbis arra törekszik. Én amúgy nem venném rossz néven, ha a lőszer és a torpedó is limitált lenne, tehát nem végtelen sok..így nem lenne annyi torpedó spam és HE spam, és nem lövöldöznének össze-vissza csak úgy szórakozásból. Mondjuk ehhez megint újra kellene balanszolni mindent.
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja #56651 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Igy van, balanszról van szó, nem történelmi hűségről. Na meg szórakozásról is, és mi abban a szórakozás ha a fele csatában üres hangárokkal sétálgatsz a pálya szélén?
Téma zárolva.
  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #56666 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Hohoho lesz itt még gold lőszer meg egyéb nyalánkságok,ez csak biznisz...csak még kell pár ezer madár.
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja #56667 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Annó az miatt jöttem át ide a WoTtól... :angry: :woohoo:
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja #56670 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Gaga írta: Hohoho lesz itt még gold lőszer meg egyéb nyalánkságok,ez csak biznisz...csak még kell pár ezer madár.

Az pont hogy nem! Még WOT-ban is most nerfelik, nem hogy ide a 4. évében vezeténék be...

Egyébként meg az eddigi diskurzusból kimaradt az a verzió, hogy valaki húzná (vagy lát rá esélyt, hogy megtenné) az ágakat, majd megint miután eljutott egy magasabb szintre korábban, de már eladta a magas tierű hajókat kifejlesztésük után. Neki még a patch előtt érdemes visszavenni a legmagasabb páros tierű hajóját, mert neki már csak kreditben lesz, viszont patch után a kb dupláját kell fizetnie.
Ebben az esetben szintén módosító tényező, hogy ha a legmagasabb játszottja páratlan, mert akkor ez esetben megérheti most kifejleszteni, és meg is venni a következő páros tierűt! (olyanokra gondolok, hogy patch előtti éjszaka kell még 75%-nyi xp, akkor talán nem, de 30 %-nyi alatt már bőven megérheti azt az ugrást!

(néha csak bambulás közben beugranak ezek :) )

Egyébként meg akinek még kérdéses még, hogy mit csinál, leírhatná, hogy most hol áll, és mik a tervei, mert könnyebb konkrét helyzetekre válaszolni, mint végig gondolni az összes lehetőséget egy-két embernek...

Példám:
Most már azt mondom, hogy húznám a dolgokat.

Usa ágon megvan a Lexington, és Essex: Lexin van vagy 3-600k XP, az essexet meg csak pár küldiért vettem meg (10k xp rajta) így bőven elég a midwayre az XP. Kreditje kasszába megy majd az Essexnek. így most annyi kreditet gyűjtök, hogy most lefedje a mostani midway-t, így patch után az egyből vehető. Eredményem patch után: essex storno, XP-je, kreditje vissza, midway zöld lámpa

IJN ágon csak a Hosho a kikötőben, de a Shokaku is ki van fejlesztve. Nekem megéri patch előtt megvenni a shokakut, mert így olcsóbb (a kieső hetes árát nem kell kompenzálnom), és akkor majd mehet a grind azon az ágon is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja #56674 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

leopardusz írta: Igy van, balanszról van szó, nem történelmi hűségről. Na meg szórakozásról is, és mi abban a szórakozás ha a fele csatában üres hangárokkal sétálgatsz a pálya szélén?


A végtelen torpedózás és szintén végtelen lőszer, sem biztos hogy akkora fun mindig. Eddig is megvolt a CV-knél hogy ha elfogyott a gépe akkor nem tudott olyan sok mindent csinálni. Nekem sem tetszik ez a jelenlegi állapotban, de a végtelen gépeket sem támogatom. Tegnapi meccs, indep-zuiho vs indep-zuiho, Zuihom vadászai seperc alatt elfogytak majd a szépen lassan az összes gépem. Meccs felétől mentem capelni, mert másra nem voltam használható. De szerintem valahol ez a reális, és nem a végtelenített gépek.

Megint csak a Steel Oceant hozom fel ahol ez a veszély fent áll, és engem pl a T4es Atlantámmal arra kényszerített nem egyszer, hogy ésszel lőjek, mert ha elfogy a skuló, mehetek légvédelmezni vagy tengókat hajkurászni.

A végtelen gépeknek végképp nincs értelmük, hacsak nem úgy oldják meg hogy a pálya szélről repülnek be a CV-re majd ha leszálltak akkor lehet felküldeni őket először. Anno pl a C&C 1 ben volt hasonló megoldás, hogy a vásárolt egységeket repülő hozta be a pályára a NOD oldalán, így ha apálya másik oldalára építetted a repteret, akkor várnod kellett míg a gép végigrepült a pályán, és leszállt.
Persze, itt más a helyzet, de attól még érdekes megoldás lehetne, hogy a CV-nek ha kér utánpótlást, egy adott ponthoz el kell jutnia hogy a frissen érkező gépeit fogadni tudja. Esetleg még a csapatnak is segíteni kellene hozzá.


De ez a realitás is érdekes. Csak akkor vesszük elő ha a saját szempontunkat akarjuk alátámasztani vele. Akkor jó, ha nem a sajátot támasztja alá, akkor rossz.

Kicsit elvonatkoztatva a cv reworkstől és a realitástól:
- Twilight Battle fogyóeszközeit mennyire látnánk szívesen és mely csatákban?
- Tucat nemzet van még hátra melynek voltak említésre méltó 2-vh-s hajói, de ha azok is bekerülnek akkor utána hogyan tovább? Jöjjenek a tervezőasztal szökevények (már így is nem kevés van bent) vagy kreáljanak tisztán új, a nemzethez illő fantázia hajókat?
- Radart át kellene-e dolgozni, ha igen hogyan?
- Milyen új játékmódot látnál szívesen, hogy kicsit feldobja a random-ranked-cw-op-coop felállást?
- Játszanál-e egy olyan játékmóddal, ahol stratégiai nézetből kellene az előre összeállított 6-12 hajóból álló flottát irányítani, mintha egy RTS-t játszanál, és mindez 1v1-ben egy másik játékos ellen?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, llw99, Jaszon
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.