CV-rework társalgó

Több
5 éve 4 hete #58547 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
mondjuk az a nagyobb vicc, hogy 3 km távolságból nem tudott kitorpedózni, pedig én közben gépekkel támadtam más hajókat, csak a taktikai térképen irányiítottam közben mint valami részeg....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon
Téma zárolva.
Több
5 éve 4 hete #58548 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nekem a minap a Minomra jött két 10-es dd 5km alá... nem is értettem a céljukat... torpedót nem engedtek, csak lőttek. Nos... nem volt részükről jó ötlet.. :lol: :lol: :lol:
Fura elgondolások vannak mostanában... :blink:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon
Téma zárolva.
Több
5 éve 4 hete #58551 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ja, hogy a naval battle-ért csak SIMA láda járt? Mert nekem úgy rémlik, hogy prém, meg hogy már nem lehet szerezni sima ládát ingame se a 2 gyűjthető dolgot? WG pls...



csak ezért nem akarok ládát venni, dublonból is csak 800 jön össze...

wtf, DM-emre ráment egy shoukaku, monti ellen harcoltam, de aa sector és aa boost be volt kapcsolva, de így is ledobott 2 torpedót 2-3km-re és el is talált, wtf :huh: (5 gépet szedtem le, szóval nem teljes raj volt)
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 4 hete #58553 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó










gondoltam megyek ezzel 1-2 kört, de...
egy milliós modult nem raktam fel rá, mert kéne picit most már spórolnom, kapitánynak meg beraktam a dd-set, a +hp azért néha jól jön
hát... marha sokat kéne gyakorolnom ,hogy menjen a cv-zés, valamilyen szinten, de azt a sok időt és creditet inkább rendes hajóágakba fektetném :dry: t4-est eladom, mert minek az, a ranger, shoukaku, ez valszeg megmaradt, néha beraknak valami questet ,hogy kell cv....
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 4 hete - 5 éve 4 hete #58555 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
ezzel nekem se megy ... :( :angry:

a bombázást kellene megtanulnom, mert az teljesen más
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hete Sith7 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 4 hete #58556 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Sajnos úgy tűnik, hogy a brit ág bombázói olyen nagy és hosszú célokra valók, mint például csatahajó. Nekem sem megy vele.

Sokkal jobban szeretem a USN hordozók HE bombázóit. Erősek, gyorsak, sokan vannak. Hatékonyan lehet velük molesztálni a rombolókat. HE bomba többnyire odabenn robban és nagyon tud fájni. Sok gyakorlás kell mondjuk hozzá és ki kell ismerni a romboló játékos lelkivilágát, de megéri a fáradságot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.