CV-rework társalgó

Több
5 éve 3 hete #58714 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Mint már korábban is írtam, kifejlesztett, megvásárolt hajót nem szándékozom visszaadni. Úgy sem fizetnek érte annyit, amennyi munka bele lett fektetve. Persze, más a kérdés, amikor húz az ember egy ágat és a menet közbeni ócskavasakat eladja. Például T9 német csatahajó. Alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. de ez egy másik fórum témája.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hete #58739 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nem lesznek rosszak a brit cv- k se, eddig a bombázás nem nagyon ment, a lényeg, messziről kell indítani, mert amint zöldre vált a célkereszt még jobban begyorsul. (zuhanó bombázó ?)



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hete #58741 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Szerintem a brit bombázók csak akkor zuhannak, mikor lelövik őket. Ez ...olyan angol idiotizmus szerintem. A Japán AP bombáknál is szarabb megoldás. Azt azért nem szeretem, mert rombolókra hatástalan, sőt az utóbbi időben T6 hordozónál szinte mindenre hatástalan.

Az USA bombázóit viszont kedvelem, mint már írtam korábban is. Gyorsak, erősek, sokan vannak. Ahova odacsapnak, ott oda van csapva. Szeretek velük rombolókra vadászni.

A japán hordozónál - T6 esetében biztosan - a rakéta támadás a romboló elleni főfegyver. Gyorsan szűkül a célkereszt, sokszor lehet támadni és nagyokat sebez.

Most megint nem érek rá saját accounton játszani, így csak látom, hogy birkóznak a brit hordozók. Többnyire messze leelőzöm őket japán hordozóval.

Most ezt kell fejlesztenem. Amolyan bérmunka vagy minek is nevezzem.

Ma ezt sikerült vele összehozni. Meg kell jegyeznem, hogy a csaták kb 70%-a T8-ban történt sajnos. Még így is lehet hatékonyan használni, csak nagyon oda kell rá figyelni.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Rallyefan81
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hete #58742 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ez így van, ahogyan leírtad :)

közben mentem még egy kört, és ezzel zárom a mai napot :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, Rallyefan81
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hete #58746 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ami xp - t most összeszedek a T6 hordozón, az meglesz akkor is, ha beteszik őket a tech tree - be ?
Innen folytathatom a T8 felé vezető utat ?
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hete #58747 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Eddig úgy volt (francia bb ág, brit dd ág), nem hiszem ,hogy variáltak volna ezen.

Huh, de sok t6-os és pár t8-as brit cv-t láttam az elmúlt napokban...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.